Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a Hippi és Rocker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker Cica kérdése:

Szerintetek a Hippi és Rocker pásosítás milyen?

Figyelt kérdés
Hát van egy hippi pasi és nekem nagyon bejön és én is neki...tudom hogy nem ízlés alapján kell dönteni de mégis pl nem hallgatunk hasonló zenéket....És félek hogy ez a kapcsolatunkra is kihat majd!

2012. aug. 5. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Mint Tom és Jerry
2012. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ez kihat a kapcsolatotokra, akkor az eleve szar kapcsolat. -.-
2012. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szexi ;) Egy hippi és egy rocker simán hallgathat hasonló zenét, nem olyan ez, mint egy blacmetálos-diszkópatkány párosítás.
2012. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Erről most Rómeó és Júlia jut eszembe.
2012. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
olyan 70-es évek beli
2012. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hippi???? Hol van még ilyen élőlény? Most keltetted a tojásból? Klónoztad valami őssejtből? :D

Amúgy tényleg nem a zene fogja meghatározni egy kapcsolat jellegét. Ha bejöttök egymásnak nem lesz probléma a más - más zenei stílus... :D

2012. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Eléggé gyerekes dolog lenne ez miatt szakítani. -.-
2012. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valószínű két kamasz kapcsolata lehet. Komolyan van olyan, aki ilyenekkel foglalkozik, ahelyett, hogy a külsőt, belsőt nézné?
2012. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Beszívva pogóztok majd egymással xDD
2012. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Evilkiller ***** válasza:

08-05 14:32:

Élnek még! ^^

Nekem is van 1-2 hippi ismerősöm, és az az igazi hippi, aki az életérzést is követi, nem csak divathippi! :)

2012. aug. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!