Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csalódtam a legjobb barátnőmbe...

Csalódtam a legjobb barátnőmben, idézeteket kérhetek, hogy egy kicsit felnyissam a szemét?

Figyelt kérdés
idézeteket kérhetek??
2013. aug. 13. 22:00
 1/6 anonim válasza:
100%
"Te rohadt k...a."- Paulo Coelho
2013. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hány éves vagy, de biztos, hogy az idézet a legcélravezetőbb? Inkább üljetek le és beszéljétek meg a dolgokat. :) Ha tényleg a legjobb barátnőd, akkor ez többet ér.
2013. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
-.-"
2013. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van belőlük elég fb-n... ülj le és beszéld meg vele mert szerintem idézetekkel nem fogsz sokra menni.
2013. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
13%
NE értem ti retardáltak, ha tudtok idézeteket írjatok ha nem akkor meg ne írjatok semmit. Ő idézeteket keresett nem tanácsot.. Én is idézetet keresek hasonló témában, de ezen a szaron csak azt találom hogy hívd fel.. Khm.. Nekem a legjobb barátnőm csak nekem nem veszi fel a telefont.. Ennyi.. Idézetet keres nem tanácsot... És biztos vagyok benne hogy keresett, csak nem találz olyan amit akarot, és ezért kérte a segítségeteket.. mint én is.. Na csak akkor írj választ ha a válaszra tudsz írni. köszipuszi;)
2013. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem is beszéljétek meg. Na jó mondom ezt ÉN aki nem képes elmondani a barátnőjének mi a baja mert ha beszélek vele megijedek a ,,3 kg szempillaspirál van a szememen" szemétől és a lekezelő dumájától. Na mindegy ha a Te barátnőd nem ilyen akkor szerintem si nyugodtan ülj le vele beszélgetni és pakolj ki!!
2015. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!