Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én lennék a szemét, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én lennék a szemét, csak mert nem tekintem a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Osztályban van egy csaj, vele vagyok legtöbbet szünetekben. Ő a legjobb barátnőjének tekint, vagyis már célzott rá, hogy olyan jó barátok vagyunk, meg el szokott hívkálni suli után pl sétálni vagy fagyizni. Néha mikor van időm, akkor elmegyek vele, beszélgetünk, de már elegem van belőle. Ő állandóan teszi nekem a szépet, meg mindig nyájas, nyalizós hangon hív el, de már kiakaszt. Tudja, hogy tetszik nekem egy fiú az osztályból. Ezzel nincs is semmi, de az már teljesen kiveri nálam a biztosítékot, hogy állandóan erről a fiúról dumál, hogy mindig csak bókol a srác neki meg mindig fogdossa, közben sehol semmi, a fiú még csak rá se néz. Már abba mindent belemagyaráz, ha a fiú csak véletlenül rápillant. Ilyenkor mikor elkezdi mondani az "álmodozásait", már próbálok célzóan ránézni, hogy fejezze már be, de nem veszi észre magát. Miért csinálja ezt? Órákon is sokszor bámulja a fiút, mikor ezt észreveszem legszívesebben leütném a csajt. De nem csak erről a fiúról, hanem ha már egy fiú véletlen ránéz, akkor a csaj már ki van akadva szinte, hogy biztos azért bámulják ennyire, mert hogy olyan szépet mint ő, ritkán látnak.
2013. jún. 11. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16
2013. jún. 11. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyképű a barátnőd.
2018. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!