Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok olyan fiúval, aki tetszik a legjobb barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt a barátnővel kell megbeszélni, hogy mennyire bánná-e. Ha nem szerelmes, csak tetszik neki, abból elvileg nem lehet probléma. De jobb előre tisztázni.


Ha bánja, akkor nem járnék vele. A barátságok fontosabbak.

2013. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mmano88 ***** válasza:

Ha csak tetszik neki, és nem bánná, akkor igen.

De ha ez a barátnőmet zavarná, akkor nem.

2013. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én most így vagyok. a lánnyal azóta nem beszélünk. de a fiú mindkettőnknek korábban is tetszett, talán neki egy picit jobban. tudom, hogy nem volt szép amit tettem, de nem bántam meg. a srácot azóta mindennéljobban szeretem és örülök hogy így döntöttem :)
2013. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nekem régóta tetszik, esetleg már ismerkedem is a fiúval, akkor a barátnőm dolga lerendezni magában ezeket az érzéseket. Ha egyszerre tetszik meg, és mindkettőnknek elég komoly tetszés, természetesen nem kezdeményeznénk a fiúnál, de ha bármelyikőnk megtetszene a fiúnak, és ő kezdeményezne, akkor nem lenne probléma, még ha fájna is.
2013. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a pasinak nem tetszik a barátnőd, akkor arról nem te tehetsz. Amúgy meg beszéld meg vele. Nekem is volt olyan, hogy egy gyerek tetszett a barátnőmnek meg nekem is, aztán velem összejött, de ebből semmi probléma nem volt.
2013. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 acelsziv ***** válasza:
És a "legjobb barátnő" járna a fickóval, tudva hogy neked is tetszik?
2013. jún. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy nekem mennyire tetszik a fiú. Ha lehet hogy ő a nagy Ő, akkor a fiút választanám. Egy igaz barátnő ezt megértené. Ha épp csak egy kalandra kellene, akkor hagynám futni a barátnőm lelki békéjének megőrzése érdekében. :)
2013. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, mivel zavarna engem, hogy tetszik egy barátnőmnek, ha az előtte áldását is adta ránk.:)
2013. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!