Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szerezzek új barátokat/...

Hogyan szerezzek új barátokat/ismerősöket?

Figyelt kérdés

16F vagyok és az a helyzet h. nagyon egyedül vagyok nincsen nekem senkim semmim. kb egy fél éve borult fel minden amikor elvesztettem a maradék haverjaimat is majd bekerültem a tegyesz-be(magyarul intézet) kénytelen voltam ide menni,mert anyámmal már nem bírtam de aztán meg bántam,mert a maradék ruhámat,táskámat,mp3 lejátszót mindent elloptak a cigányok jelenleg az összes vagyonom 1nadrág meg egy póló + egy pénztárca pénzről ne is beszéljünk már azt sem tudom,hogy néz ki egy ezres...

most visszaköltöztem anyámhoz de nem fogom sokáig bírni.

Szeretnék új életet kezdeni új barátokra/barátnőre szert tenni azomban ez cseppet se megy olyan könnyen.

Kérlek titeket segítsetek!Sőt: Amelyik lány akar egy csóró,bidös de jóképű sráccal ismerkedni az privizhet!:)


2013. aug. 4. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz anyukáddal maradni? Annyira rossz vele, hogy annál még az intézet is jobb, ahol megloptak? Mitől ennyire rossz? Apukáddal mi a helyzet? Úgy gondolom, hogy a rossz környezet miatt nincsenek barátaid. 2 év múlva 18 leszel, addig valahogy próbáld meg kihúzni, aztán menj el dolgozni, és próbáld meg eltartani magad, kikerülni ebből a környezetből.
2013. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2013. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
pesten lakok szivi privizz ha ugy gondolod<3
2013. aug. 5. 22:35
 4/9 anonim válasza:
csáó. pesten hol laksz? van faced? add meg, és haverkodhatunk, ha gondolod ;)
2013. aug. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
fb-t bármikor bárki csinálhat énis mindjárt csinálni fogok egyet(vagyis egy újat...) de még1szer mondom h. képem nincs. :D
2013. aug. 6. 00:37
 6/9 A kérdező kommentje:
4# nem tudnád inkabb te megadni az fb-det?
2013. aug. 6. 01:00
 7/9 anonim válasza:

csáó.


én vagyok a kérdésnél a 4. majd jelölj be és dumálunk. üsv.

2013. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
elküldtem priviben.
2013. aug. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Véletlenül nem te vagy a Mónikasóból a Jóska gyerek most pofázzá!?:D Kamu kérdés.
2013. aug. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!