Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tudom elhinni, hogy...

Miért nem tudom elhinni, hogy vannak rendes szép lányok is, miért vagyok ilyen negatív és miért utasítom el az összes szép lányt, aki tetszik nekem, miért érem be olyan lányokkal, akik nem is vonzanak?

Figyelt kérdés
Ma is rengeteg, szép, vonzó lányt láttam, de egyből jött az érzés, hogy hű, egy újabb felszínes, beképzelt, királynő, ezt is jobb lesz elkerülni, jobb rá se nézni, nehogy tápláljam a már amúgy is hatalams egóját. Mindig ez megy, ma is próbáltam rávenni magam, hogy na odamegyek egy szép lányhoz, de ismét jött a sok negatív gondolat, meg eszembe van folyton, hogy milyen kegyetlenül bántak, bánnak velem az ilyen lányok, akik szépek csak, mert nem vagyok egy hű, de helyes fiú, csak átlagos és mindig ott van az is, hogy csak nem szép csajok tartottak eddig helyesnek, bár volt jel, hogy két szép csajnak is bejöttem már, de nem tudtam meg biztosra sosem ezt. De a lényeg, hogy ösztönöse kerülöm mára a szép lányokat, pedig testileg ők vonazank, sajnos, hiába, de jellemre úgyis defektesek, így kerülöm őket. Nem akarom, hogy megalázzanak újra és újra, csak, mert volt képem bepróbálkozni náluk, másrészt úgyis foglaltak már, így mindig megnyugszom. Ha találnék olyan lányt, aki szép és rendes is meg nincs elszállva és még szingli is, akkor talán kezdeményeznék, de amíg nem ismerem őket, nem sétálok önként aknamezőre.
2013. jún. 15. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valami jó a hozzáállásod! A szép lányok között is vannak ám rendesek! De ha te nem mersz kezdeményezni, sosem fog kiderülni hogy milyen a csaj!
2013. jún. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Lehet, hogy voltak már szép lányok, akik megbántottak téged, de azért adj esélyt a többinek is anélkül, hogy tele lennél előítéletekkel...lehet, hogy lesz majd egy kedves, aranyos szép lány, akinek tetszeni fogsz, de te már úgy mész majd oda hozzá, hogy meg se akarod ismerni, mert biztos leszel benne, hogy ő is megbánt majd és kihasznál téged.

Nekem is nagyon rosszul esik, hogy néha már csak azért lekezelnek (butának néznek), mert szőke a hajam. Pedig én erről tényleg nem tehetek.

Szóval a lényeg, hogy próbáld meg előbb megismerni az embereket, mielőtt ítélkeznél. Mert így az lesz, hogy TE fogod megbántani a szép lányokat, mert esélyt sem adsz nekik...

2013. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Túl sok a negatív tapasztalatod, és már nem is "reménykedsz". Félsz a csalódásoktól, érzed, hogy nem lennél számra tökéletes, túl jó lenne hozzád... stb. Én is így vagyok a fiúkkal, lány létemre.
2013. jún. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!