Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A, legjobb' barátnőm ma...

A, legjobb' barátnőm ma rámírt facebookon, hogy a . Nevű barátnője nála aludt, meg hogy vele sokkal jobb mint velem, mert benne van élet. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megkérdezte tőlem,hogy miért nem birom a másik barátnőjét, és mondtam,hogy nem mondom hogy nem birom,mert alig ismerem,inkább nem szimpatikus,és akkor rávágta : Akkor jó,mert te se neki. Beszélgetés közben végig flegmázott velem.

2013. aug. 17. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de ez olyan h "dobott". De ő nem akarja kimondani majd mikor te és akkor kb te leszel a hibás...Valószínű szóba jöttél azon az estén... elég rendesen..az ilyen barátnő nem barátnő... Tudom hogy könnyű mondani de próbáld meg leszarni :/ Fel a fejjel ^^
2013. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő a másik lányt választotta, javaslom, hogy te is tegyél hasonlóan és keress másik barátot.
2013. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, felejtsd el, töröld az ismerőseid közül.
2013. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben szóba se állnék vele, ha ő jobban érzi magát azzal a barátnőjével, akkor érezze magát jól. Te meg keress másik barátnőt, mert az ilyen nem barátnő csak kihasznál.
2013. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az ismerőseid közül azért ne töröld ki, azzal csak a lót adnád alá, mert tudná, hogy megbántott.

Keress másik barátnőt magadnak, aki nem így kezel mint egy szamarat, aki csak akkor jó, ha nincs ló.

2013. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát...elég nagy bunkó a barátnőd. Én nem is keresném a társaságát ezek után.
2013. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fájó, de az ilyen barátnő nem barátnő. :/ Könnyű mondani, de keress olyan barátnőt, aki megbecsül, és értékeli, hogy a barátnőd lehet!
2013. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik nem csak én kaptam ilyet. Bár én magam mondtam meg az akkori barátnőm szemébe, hogy meguntam az állandó piszkálását, és hogy köszönöm nekem ennyi elég volt belőle. Utána folyton lelkiismeretet próbáld bennem ébreszteni stb. De szerintem öt évnyi szemétkedés után, nem én vagyok feltétlenül a nagy betűs "SZEMÉT" emberke. Mindegy, nem ez a lényeg.

S direkt azért írt rám, hogy elmesélje mennyire jól érezte magát x-el. Meg hogy ő ilyen-amolyan dolgot kapott.

Ne törődj vele.

Én a helyedbe azt mondanám neki: Sajnálom, hogy ennyit kellett szenvedned miattam.

Persze mindezt gúnyosan.

Keress valaki mást, és felejtsd el őt. Ha rád ír, válaszolj neki, de maradj közömbös. S mondd neki őszintén a képébe, ha valami nem érdekel.

Én ezt végig vittem, s kicsit bántam is, mert nem szeretek más embereket megbántani. De egyszer az én türelmem is elfogy.

Kitartást! :)

2013. aug. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ilyenekre nincs semmi szükséged. Szard le, ne pazarold rá az energiádat.
2013. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat,tényleg sokat segítettetek,és kaptam egy nagy csomag gondolkpdnivalót...
2013. aug. 18. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!