Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon már sose fog megbocsátani?

Vajon már sose fog megbocsátani?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem a fogadott bátyámnak egy ajándékot, amit nem tudtam ott hagyni, mert szinte vonzott, ma találkoztunk, de nem egyedül jött, hanem a barátnőjével. Én megsértődtem és ott hagytam őket (nem bírom azt a lányt) mire utánam szaladt a bátyám és csak ennyit mondott. "tudod benne legalább megvan az az érték, hogy nem r*ibanc." Aztán átadtam az ajándékot, már sírtam, és ez következett: " neked nem Rám van szükséged, hanem a haverjaimra". Meg: "ha bevallod, hogy r*banc vagy, békén hagylak". Annyira fájt, amiket mondott, mikor a bocsánatkérésem őszinte volt.

19/L


2013. aug. 20. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna ott hagynod csak ugy, de akkor sem erdemelted ezeket meg ennyi miatt(bar en nem tudom, hogy voltak-e olyan dolgok amik miatt kierdemelted ezt a megnevezest). Szerintem itt nem csak neked kene bocsanatot kerned. Van kulonosebb okod amiert utalod a baratnojet? Es miert mondta rad, hogy rib anc vagy?
2013. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért nem bírom azt a lányt, mert ő mindig első lesz a szemében Én meg csak a második. Aztán azért is, mert amikor összevesztünk picit az exemmel, akkor ő vette fel a telefont, és közölte, hogy nem akarnak látni, meg hagyjam őket békén. Amikor a bátyám haragudott rám, akkor is, ha éppen nem vette fel senki, ő simán kiszolgálta magát és mindig beolvasott nekem. A fogadott bátyám szemében r*ibanc vagyok, amiért lefeküdtem többször is az exemmel és az után is, hogy nem jártunk már meg nagyon sokáig volt az első szerelmemmel 'barátság extrákkal' kapcsolatom - csak így tudtam a közelében lenni és csak így vérzett kevésbé a szívem.
2013. aug. 20. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnap vettem a fogadott bátyámnak egy ajándékot, amit nem tudtam ott hagyni, mert szinte vonzott"

Mi van? Ennek a mondatnak semmi értelme.


Aztán... HÜLYE VAGY? Ajándékot adsz annak, aki lerib. ancoz téged? MIÉRT?! És ezek után még te vársz arra, hogy az illető megbocsásson neked? Mi vagy te, lábtörlő?? Megkérdezhetem, hogy mitől fogadott bátyád? Gyűlöl és megaláz téged, ja de az ajándékot elfogadja tőled, legalább jó sokat költöttél rá? Kiscsillag, hanyagold ezt a kapcsolatot, szerintem beleestél és járni akarsz a "fogadott bátyáddal" ezért vagy féltékeny a barátnőjére, a srác szemében viszont te csak az vagy, aminek többször is hívott...


Mondjuk ez nem csoda, ha azt látja, hogy te rendszeresen készenlétben állsz, ha valaki dugni akar, "barátság extrákkal, ne hülyéskedj, az azt jelenti, hogy csak belédürîteni akarnk, de beszélgetni veled már nem... Kapard össze a maradék önbecsülésedet és ne hagyd, hogy tovább alázzon téged bármelyik fiú. A "szerelmes vagyok" meg ne legyen kifogás, mert eddig csak annyit értél el, hogy mindenki beléd rúgott. Változtass magadon, mert ha ilyen maradsz, soha senki nem fog tisztelni.

2013. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!