Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány megcsal, vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány megcsal, vajon miért teszi, és hogy lehet megbocsátani?

Figyelt kérdés

5 év együtt élés után, kiderült, hogy 1 évig amíg a munkám miatt külön éltünk, fél éven keresztül megcsalt hétközben és velem volt hétvégén.

Ezt mind csak akkor derítettem ki, mikor már pár hete megkértem a kezét és az esküvőnket tervezgettük.

Ő azt mondta hogy élete nagy hibáját követte el, és ha megbocsátok, akkor soha soha nem fordul elő többet.

Azóta 4 hónap telt el. Rettenetesen szeretem, és talán ő is, mert feladta az életét miatta. (munka, lakás, család)


Hogy ébredjek fel úgy mellete az ágyban hogy ne gyötörjenek a borzalmas általam kitalált rémképek?


Előfordulhat, hogyha valaki annyi ideig képes hülyére venni a párját akkor megváltozik?!? Én nagyon szeretném!!


Mit csináljak hogy megszabaduljak az emlékektől?


Agykontroll, hipnózis, tudatalatti befolyásolása, pszihológus, vagy kedélyszintentartó gyógyszerek?!


Ha kellő ideig vagyok vele együtt, és bizonyítja hogy őszintén szeret, van rá esély hogy szívből megbocsássak neki?!?


Tudom nagyon sok kérdés egyszerre, de nagyon szükségem lenne a segítségetekre!!!


2009. szept. 11. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez embertől függ szerintem, én nem tudnék...
2009. szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék neki megbocsájtani , alapba is nehezen bocsátok meg apróságokat. Azért 5 év az 5 év akárhonnan is nézzük, de ha már félrelépett, nekem biztos hogy nem kellene.
2009. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék megbocsájtani,nem tudnék már úgy nézni a szemébe tovább,mint régen.
2009. szept. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ő mit mondott miért tette?
2009. szept. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hátizéh.. mert egy ribi. és persze lapát, azonnal.
2009. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy gondolom, hogy ha igazán szeretek valakit, akkor nem csalom meg... főleg nem fél éven keresztül... ne haragudj de ez a lány/nő nem érdemel meg téged. Tudom, hogy nehéz, de szerintem te is tudod, hogy mit kell tenned!
2009. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mutasd meg neki az ajtót. Amúgy állítólag egy ütéssel lehet ölni ha halántékra megy
2009. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mellbimbókra krokodilcsipesz, azokat meg húzd ki jófeszesre! Ha nem jól válaszol pengével vágd le a csipeszt (a lá Ichi the killer)!


Viccet félretéve: neki hogy esett volna/esne ez fordítva? Ő már kidobott volna? Ő meg bírna bízni benned? Túl tudna lépni a dolgon?


A gyógyszereket most azonnal felejtsd el! Azok nem segítenek semmin, max. eltakarják a problémát, de mint tudjuk, attól, hogy a mocskot szőnyeg alá söpörjük, az még megmarad.


Neked kell döntened! Beszéljétek meg a dolgot, mond el a bizonytalanságod, a kétségeid, a félelmeid, kérdezd ki és mérlegelj! Kívánom, hogy sikerüljön jó döntést hoznod!

2009. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A hapsit akivel megcsalt, azt biztos hogy teljesen szétverném. Ez a minimum szerintem. A lány az tényleg attól függ, hogy mennyire szeretem, hogy mennyire bánta meg... Hát negyon nehéz. Tényleg. Csak Te tudod eldönteni.

De a Tagot nagyon el kell intézned, már csak azért is, hogy ha azt akarod, hogy a nő tudja ez neked mennyire fontos és mennyire bánt és mennyire dühös vagy. És hogy meglássa Te vagy a jobb és hogy mit veszítene és hogy hibázott.

2009. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A másik hapsi lehet hogy nem is tud rólad, szal sztem felesleges kakaskodni..


A válasz hogy miért csalt meg :


Azért mert nem téged szeret, csak saját magát szereti és te csak egy eszköz vagy aki pótolható ha az igényei úgy kívánják!!


Ezt nem lehet megbocsátani, csak viszonozni!!!


Szal akkor megérteném a dolgot ha kimentél volna 1-2 évre vhova melózni és nem tudnál hazajönni, mert senki se vonulhat zárdába ez tiszta sor


Nade amikor a hétvégéket vele tudtad tölteni..


Erre nincs más magyarázat csak amit leírtam!!!

2009. nov. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!