Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog olyannal randizni, aki szimpatikus, de (még? ) nem tetszik úgy istenigazából? Vagy bántódáshoz vezet?

Figyelt kérdés

Kicsit kezdő vagyok még randizás terén, ezért kérdem.


Elhívtam egy szimpatikus lányt randizni. Jót beszélgettünk, jól éreztük magunkat, de ezen túl nem történt semmi. Aranyos volt, és nincs vele baj, viszont úgy igazán nem tetszett meg, nem zúgtam bele. Emellett az az érzésem volt, hogy én bejövök neki. De ilyesmiről nem beszéltünk, tehát ebben sem vagyok biztos.


Aztán írt, hogy találkozzunk még. Én szívesen találkozom vele, hogy jobban megismerjem, annak ellenére, hogy nem érzek egyelőre többet - ez normális az ismerkedés kezdeténél? Általában nem hirtelen érzelmek vezérelnek, és látok rá esélyt, hogy megtetszik. De természetesen nem akarom, hogy tévesen azt higgye, nagyon tetszik nekem, és esetleg emiatt mást várjon, esetleg megbántsam. E rövid leírás alapján szerintetek mit érdemes csinálni?


Köszönöm a válaszokat!

23/F


2013. jan. 16. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
zárd le.
2013. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondod el neki, hogy te komoly kapcsolatot szeretnél, de még őt nem ismered és szeretnéd megismerni, mert egyenlőre ott tartasz, hogy tetszik és szimpatikus.


Amúgy ez a felnőttes, normális hozzáállás egy kapcsolathoz. Az meg a dedósabb, amikor a kis fiatalok azt mondják, hogy jajj! én úgy beleszerettem ebbe a srácba/lányba. Hogy tudna, ha nem ismeri?


Légy őszinte! ez a megoldás!

2013. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Én is adtam már esélyt ilyennek, aztán az lett a vége, hogy a csaj teljesen azt hitte, hogy járni akarok, és szegény tök megbántódott, amikor megmondtam, hogy hát nem.
2013. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

és persze találkozz vele.

Előbb meg kell ismerni és utána tudod csak megszeretni. Fordítva nem működik, hisz akkor csupán kívülről zúgsz bele és nem szereted igazán. Nem értek egyet #1-el, bár nem tudom, hány éves.


#2 vagyok

2013. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan hogy szerelem első látásra. De általában nem így kezdődnek a kapcsolatok. Erre mondják, ha megismered lehet megszépül a szemedben a belső értékei által. Próba, aztán mielőtt összejönnél vele és még mindig nem elég a szimpátia akkor közlöd ezt vele őszintén. Így nem lesz sértődés.
2013. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ismerkedhetsz vele továbbra is.. de ha úgy érzed a lány nagyon oda van érted.. megmondhatod neki, hogy részedről ez még csak ismerkedés
2013. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Miért kellene komolyan érezned valamit egy olyan lány iránt, akivel még csak most kezdtél ismerkedni? Csak tisztázd vele, hogy ez még nem járás, hanem ismerkedés. Ha a lány is normális, akkor észreveszi ezt és nem fog nyomulni.
2013. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ismerkedésnél ez teljesen normális, meg még randizásnál is. Pont erről szól ez az ismerkedős-randizós időszak, hogy megismerjétek egymást, és ha úgy alakul, akkor kialakuljon a szerelem. Teljesen normális, ez a dolgok normál rendje. (Nem az, amit sokan csinálnak, hogy összejönnek, aztán hónapok múlva kiderül, hogy nem is éreznek egymás iránt semmit.)

Hidd el, ha ő nem a zárójelben említett kategória, ő is tudja nagyon jól, hogy ez az ismerkedés időszaka. Aztán vagy felgyúl a láng, vagy nem.


Engem sem a hirtelen érzelmek vezérelnek. Nagy hirtelenjében, vagy 1-2 felszínes beszélgetéstől még nem fog az ember senkihez igazán érzelmileg vonzódni. Ahhoz több kell.

2013. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.


Akkor azt hiszem, nincs semmi gond, de azért érdemes tisztázni a helyzetet vele.

2013. jan. 16. 15:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért találkozgatsz vele, hogy megismerd. Elsőre sokan nem "esnek bele" a másikba. Lehet, hogy most még csak szimpatikus, de később kifejezetten tetszeni fog. Ez mondjuk olyan 3-4 találkánál már ki kéne, hogy derüljön. Ha tudod, hogy nem fog változni a hozzáállásod, akkor mondd meg neki és keress mást.
2013. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!