Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy sokan...

Miért van az hogy sokan kihasználják a jóságomat? Legyek szemét ezentúl, vagy mit kell tennen?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 19:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy sokszor akkor van rám szükség ha valami problémájuk van ,vagy valamit elakarnak dicsekedni nekem hogy mi történt velük :) de sokszor pl.írok nekik sms-t vagy facen vagy bárhogyan napokig kell a válaszra várnom hogy írjanak,vagy nem is jelntkeznek,ezért meg azért bla bla bla...én tényleg segítőkész vagyok,meg mindig lehet rám bármiben számítani de amikor én nekem kellen valami akkór mindenki eltűnik mint a kámfor..elég komplex ez az egész és nehéz kifejtenem
2013. aug. 21. 20:26
 12/13 anonim ***** válasza:
ez ismeros nekem is vannak hasonlo haverjaim...vannak ilyen emberek...én olyan vagyok az emberekkel,ahogy ok viselkednek velem,ez a legjobb megoldas szerintem,ha valaki bunko akkor ne várjon tolem mast.Egy ido utan az ember rajon,hogy kibe lehet megbizni.
2013. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ugyan ez volt velem is, első osztályban nem, valahogy mindenki kiszúrt engem a legjobb barátnőjének, valahogy jó első benyomást keltettem, mindenki a párom akart lenni, stb. Aztán másodiktól egy gyerek elkezdett 'kemény' lenni, a többiek meg a szavaikkal bántottak.. én túl aranyos voltam.. aztán rájöttem, hogy így nem lehet, és elkezdtem határozott lenni..De figyeltem, hogy ne legyek bunkó..!! Régen a kajámat is megették, most meg kínálnak.. Régen le akartak lökni a lépcsőről, most előre engednek.. Ugyan azok a személyek.. csak annyi, hogy légy határozott.. egy hét elég, és BEVÁLIK :) Sok szerencsét
2013. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!