Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon félek a szeptembertől?

Figyelt kérdés
Osztályban csak a lányok bírnak. A fiúk mindig lehülyéznek/idiótáznak soha nem jó semmi nekik.Ha nem hallom jól amit mondanak és valami tök mást mondok egyből jön az hogy "Ez hülye". Páran le is csúnyáztak. Ezt mondjuk már abbahagytak csak pár éve csinálták, de még mindig bennem van sajnos.Nem annyira durva a helyzetem szerencsére . Nem mindenki ilyen velem a fiúk közül csak a nagyja.Ha mellém kell ülni akkor vágják a pofákat meg hülyén néznek.Aztán utána mikor már több hónapja mellettem ül mindig röhögünk az adott emberrel. Akkor az elején miért ilyen? Elég megalázó nekem:(.Mint már említettem a lányokkal kitűnő a kapcsolatom nagyon bírom őket és ők is engem.Viszont az a baj, hogy akikkel többet beszélek meg többet vagyok azok elég jóba vannak a fiúkkal én meg legtöbbször csak ott vagyok olyankor mikor velük beszélgetnek.Amúgy néha köszönni se akarnak úgy elmennek mellettem.Máskor meg már előre intenek meg ilyenek.Ha segítség kell akkor segítenek, de mégis azt érzem, hogy olyan semmilyenek velem.Ezért nem is akarok már semmilyen oszt.programra menni velük.Én kb. levegő vagyok ott.Lehet, hogy túlreagálom? Egyébként nem beszélek minden percben minden hülyeségről csak ha valami télleg érdekeset/fontosat akarok mondani. Ez lehet a baj? De félek már beszélni is, mert ha hülyeséget mondok megint én leszek a rossz.Bezzeg, ha a "menőbb" lányok mondják ugyanazt, mint én akkor ők nincsenek körberöhögve meg lehülyézve.Miért kell folyton lealázni ezekkel a dolgokkal nekik?
2013. aug. 22. 00:31
 1/5 anonim válasza:
Velem pont ugyanezt csinálták a fiúk általánosba... főleg a külsőmre tettek mindig megjegyzéseket és csúfoltak. miután elballagtam az új osztálytársaim, akik nem ismertek úgy ahogy a régiek, pl. milyen voltam kisebbnek. és ugyanezt folytatták... a lányokkal nekem is jó volt a kapcsolatom. szerintem ennek az is lehet az oka, hogy a fiúk később érnek, szeretnek hülyülni, bár nem fogják fel mennyire meg lehet bántani a másikat ezzel, főleg lányokat. az hogy nem köszönnek és levegőnek néznek? ez illetlenség és eléggé óvodás dolog... ha ezt megmondanád nekik valószínűleg csak kinevetnének. nem szabad kimutatnod hogy érdekel a dolog, amelyik fiúval éppen olyan viszonyba vagy hogy elbeszélgetsz vele meg minden azzal legyél jóba. hidd el, ha nem mutatod ki hogy érdekel a dolog akkor leállnak. ha látszik rajtad hogy bánt a dolog már csak azért is folytatni fogják. nyugodtan menny el az osztályprogramokra és azokkal az emberekkel legyél akikkel te jól érzed magad!
2013. aug. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2013. aug. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Lány vagyok.

2013. aug. 22. 09:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, általános iskolás vagy. Na, általánosban velem is ilyenek voltak a fiúk, a lányok meg, akik elvileg jóban voltak velem, végig adták alájuk a lovat, mert imponált nekik, hogy amíg ők tetszenek a fiúknak, addig engem szétaláznak. Na, úgy ennyit a fantasztikus barátnőkről, azóta már semmi ilyesmit nem vagyok hajlandó elviselni. Az némileg elégtétel volt, hogy az egyik lánnyal ugyanoda felvételiztünk, és csak engem vettek fel, őt nem. De még a srácokat se vették fel sehova, akik szekáltak, szóval végül elégtételt szereztem magamnak, és most egy nagyon jó helyre járok, és a "csúnyaságom" is eltűnt valahol... Legalábbis ez itteni fiúk nem látják.

Ezt sokan megélik, ha zavar a lányok viselkedése, mondd meg nekik, amikor én mondtam, akkor is ment az izélés, még azt is megjegyezte az egyik pofátlan csaj, hogy képzeljem csak el, neki milyen érzés, hogy körülrajongják a fiúk. Na, én ott küldtem el a fenébe az egoista tyúkot, ezt azért csak nem gondolhatta komolyan. :D

Sokan járnak egy cipőben veled, de egy idő után ez elmúlik. Nem hinném, hogy annyira csúnya lennél, mint ahogy azt mondják. :)

2013. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen nálunk is van egypár ilyen lány, hogy direkt még rázzák is magukat. Ilyenkor kapok agyvérzést tőlük:D. Meg elvannak szállva attól is, hogy jaj őket lájkolták fb-n az osztálytárs fiúk. Kit érdekel most úgy őszintén? Meg igazából csak 1 olyan igazán szép lány van, hogy télleg azt mondom rá, hogy okkal tetszik a fiúknak.Csak ő is annyira beképzelt lett emiatt.Amúgy általánosba járok, igen.Utolsó év. Csak kibírom.Röhögve fogok ballagni komolyan.. Csak 1-2 ember van aki úgy igazán fog hiányozni.
2013. aug. 22. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!