Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék tenni, hogy fontosa...

Mit tudnék tenni, hogy fontosabb legyek az internetes haverjaimnak?

Figyelt kérdés
Vagy azt nem lehet, csak ha élőben találkozok velük?
2013. aug. 23. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ember általában annak fontos, akihez valamilyen élmény köti -mondjuk az összetartozás élménye. Neten ilyet nehéz elérni. Ha személyesen találkoztok, csináljatok vmi olyat, ami ezt erösíti! :)
2013. aug. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barátság, szerelem nem erőltethető. Az internetes kapcsolatok nem kapcsolatok. Ez az én véleményem, tapasztalatom. Ha görcsölnöd kell amiatt, hogy fontosabb legyél a számukra, akkor talán nem is haverok.
2013. aug. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek skype-on.
2013. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet fontos egy internetes kapcsolat is, én az egyik levelezőtársammal ~5 éve tartom a kapcsolatot és beszélek minden héten, és még az igazi nevét sem tudom.
2013. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nofene válasza:

Én anno World of Warcraftban kötöttem "barátságokat". Aminek kb 1 év után az lett a vége hogy az ország 3 különböző pontján szerveztünk találkozókat hogy a kb 10-12 fős aktív társaság találkozzon több éven keresztül, azóta is tartjuk a kapcsolatokat személyesen, telefonon stb. Szóval én nem írnám ilyen gyorsan a "internetes barátságot", abból is pont olyan barátság lehet mint bármelyik másikból, sőt már önmagában is az.

De már akkor "barátok" voltunk mielőtt egyszer is találkoztunk volna.

De egy dolog kell hozzá mindenképp, a közös élmények, és az beszélgetések.

Mi TSen olykor órákat töltöttünk együtt beszélgetéssel és röhögtünk át, de ehez nyilván kell pár közös téma, táptalaj.

Beszélni kell, ennyi, és nem csak írásban, szóban^^

Sok sikert :)

2013. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!