Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Számotokra mennyire lenne...

Számotokra mennyire lenne fontos egy jó internetes haver?

Figyelt kérdés
Akit csak interneten ismertek, csak ott beszélgettek vele, de jól el tudtok vele.
2013. aug. 15. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
annyira nem,mintha reálban ismerném..
2013. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég fura, de két éve twitteren megismertem egy lányt, akivel soha nem találkoztam és nem is fogok, viszont iszonyat bírom, mert sok mindenről egyezik a véleményünk, és viszonylag sokat is beszélünk, de nem mondanám konkrétan hogy "fontosnak" tartom, hiszen nekem ő csak egy "kép" :)
2013. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet ugyanolyan fontos, mint egy nem internetes. Sőt, előny, ha nem erőlteti a személyes találkozót.
2013. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én igazi barátként tekintek az interenetes barátaimra is. A személyes barátaimat is mind ott ismertem meg. :)

Attól, hogy személyesen nem tudunk találkozni, attól még rengeteget beszélünk, és ugyanúgy ott vagyunk egymásnak, ha szükség van rá, mint bármelyik személyes jóbarát. Sőt, sosem lehet tudni, mikor válik egy netes barátság személyessé. :)

2013. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!