Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha végleg...

Mit csináljak, ha végleg összevesztem a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Facebookon vesztünk össze. Egy kis idő után megkérdeztem, hogy megbeszélhetnénk-e személyesen, de nemet mondott. Nekem nagyon hiányzik a barátságunk, de ő megmondta, hogy végleg lezárta, szóval neki ezek szerint nem. Tudom, hogy hagynom kéne, de nem megy. Kérlek segítsetek! (ha lehet, olyan írjon, aki már átélte)

2013. aug. 10. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne fuss utána, ha azt mondta lezárta,akkor hagyj idõt neki, hogy gondolkodjon!
2013. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. Teljes mértékben igazad van, de mégis nehéz ezt elfogadni.
2013. aug. 10. 11:54
 3/10 anonim válasza:
Ha ő ezt komolyan gondolta, akkor nem lehet legjobb barátnőd. Ez attól is függ mondjuk, hogy melyikőtök a hibás és mennyire. Ha Te, akkor adj neki egy kis időt, hogy lehiggadjon, majd kérj tőle bocsánatot. Ezt így nehéz meg ítélni, de büszkeségből kár lenne egy régóta működő barátságot csak úgy eldobni.
2013. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
min vesztetek össze? nem mindegy. én is sokszor összevesztem a lb-mel de 2 napnál tovább sose tartott a harag, 8 éve vagyunk legjobb barátok<3
2013. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

én sem tudom, hogy már min vesztünk össze. nekem az az érzésem, hogy már 'megunt'.

2013. aug. 10. 12:32
 6/10 M@x válasza:
Keress másikat, és mondj el neki mindent amit eddig nem mertél. Pl. hogy egy utolsó tehén xDD
2013. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nincs olyan praktika amitől kevésbé fáj. ezen át kell esni. ha meg úgy érzed próbálkozz később beszélni vele de most hagyd.
2013. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. aug. 10. 13:27
 9/10 anonim válasza:
Érdekes, mert pont én is ugyanebbe a helyzetbe vagyok, mi már több, mint fél éve nem találkoztunk. Nekem nagyon hiányzik, de ő azt mondta, hogy hagyjam nem akar velem találkozni, se semmi :S
2013. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
min vesztetek ossze?:c privibe is elmodhatod
2016. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!