Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kérjem vissza a barátnőmt...

Hogy kérjem vissza a barátnőmtől a matek könyvet?

Figyelt kérdés
még nyár elején odaadtam neki a matekkönyvemet mert visza kellett adnia,a könyvet mivel neki ingyenes volt.de a matek tanárunk adott neki feladatokat nyárra mivel majdnem megbukott.de én ezt ugy gondoltam hogy nyár elején megcsinálja aztán visszaadja nekem a könyvet mivel én is 2.-es lettem belőle(nagyon sokat hiányoztam és nem értettem) ,de aztán ez elhúzodott és 2 hete kezdett el magántanárhoz járni, és amiket a tanár adott azt meg kell csinálnia , de mivel nekem is gyakorolnom,hog legalább 4.-es legyek ,de kéne a könyv , nemrég mielött előzöhéten elmentek horvátba kértem hog legalább arra a hétre adja vissza hamár akkor nem használja,de csak utána irt hogy, bocsi de nagyon sokat kell gyakorlonom,...és most anyu is mondja hogy kérjem már vissza hisz most a tesom megjött a golyatáborból igy most segithetne . de félek megkérdezni mert megértem hogy neki is kell tanulnia , de nekem is nagyon fontos lenne.hogy kérjem vissza ? igaz nem nagy probléma ,de nekem az 13/l

2013. aug. 25. 21:51
 1/2 anonim válasza:
Add vissza, basszus!! Muszáj szólni, ha ő tanárral tanul, tuti, h nem abból a könyvből gyakorol.
2013. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mai világban egy tankönyvet seperc alatt lefénymásolnak. Ha telik Horvátországra, akkor nem ezen múlik. Menjetek el, másoltassátok le, s már viszed is a könyvet. Ő meg fizessen. Ennek soha többet semmit ne adj! kiérdemelte.
2013. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!