Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Amióta ezeket megtalálta...

Amióta ezeket megtalálta nálam, nem akar velem beszélni, most mit tegyek?!

Figyelt kérdés
A legjobb barátom átjött hozzám vendégségbe, és mikor a kis porcelán cuccaimat nézegette talált egy pengét, és azóta nem beszél velem. Régebben vagdostam magam, és azt mondta, hogy nem fog velem szóba állni, ha folytatom, ezért abbahagytam, de nagyon rossz napjaimon... hasznát veszem még. Félek, hogy elmondja a szüleimnek!!! Mit csináljak, hogy ez ne történjen meg, és ismét beszéljen velem?

2013. aug. 26. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én őszintén kíváncsi vagyok, hogy a "vagdosás" tulajdonképp mire jó? Ezt mindig is meg akartam kérdezni.
2013. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legjobb barátod akkor lenne, ha segítene neked elhagyni azt a rossz szokásodat. A vagdosás betegség.
2013. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van pár vágás a karomon..bár nem mélyek.

Ha szomorú vagy és ideges akkor nyúlsz érte..

2013. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne legyél hülye.. ne vagdosd magad még rossz napjaidon se.. hidd el ő csak jót akart neked ezzel.. mond el neki h csak miatta hagytad abba és ha szóba áll veled esküszöl h az összes pengét kidobod! és tartsd is be az ígérteted.. mert gondold bele magad a helyébe.. egy barát aki megígért valamit akiben bízott átvágta.. mekkora csalódás az?! ha nem akar meg hallgatni te akkor is mondelneki..
2013. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
arra jó h felfigyeljenek rá.. h neki igenis szüksége van segítségre..
2013. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"arra jó h felfigyeljenek rá.. h neki igenis szüksége van segítségre.."

sok falcoló direkt olyan helyeken vagdal, ahol senki se láthatja meg (pl comb), mivel szégyenlik.


Kérdező: Valóban lelki probléma, amennyiben feszültség levezetésére használod. A barátod érzelmi zsarolós technikája nem jó, segítenie kellene inkább, támaszt nyújtani - érthető, hogy nem akarja hogy falcolj, de ezzel pont nem segít, ezt kellene megértetni vele.

2013. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Abba akarom hagyni, csak hát... egy ideig megy, aztán már nem. Ha valami rossz történik, ideges vagy dühös vagyok, ez jut eszembe, de tartom magam. Én tényleg próbálom nem csinálni, miatta is, de nem megy... néha meg elszakad a cérna, és megtörténik a baj.
2013. aug. 27. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!