Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez most valójában...

Szerintetek ez most valójában micsoda?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt körülbelül 2 hete. Első nap elvoltunk, leültünk a térre dumálgatni, stb, kajáztunk, sétáltunk, fagyiztunk. Egyszóval nagyon elvoltunk, este a hozzámbújt, de persze én még koraink tartottam megcsókolni, sokáig velem maradt, de persze nekem le kellett lépnem. Másnap is ugyanez volt, elvittem moziba, stb, egyre jobban elvoltunk. Utána megint taliztunk hétvégén, akkor már majdnem volt szex is, élvezte a csaj meg minden, csók is lett belőle. Utána megint taliztunk, volt csók megint meg tapizás is, meg hozzám bújt! :) Érezhető azért, hogy érez valamit, de azt mondja, hogy nem érez semmit. Csókoknál is kéreti magát azt úgyis benne van, egy idő után, meg van amikor ő akarja.. Talizni akar velem, nagyon féltékeny rám, sokat gondol rám, velem álmodik sokszor. Egyre többet dumál, mesél magáról, de én meg néha oda se figyelek, mert lehet jobban élvezem a tapintását, ahogy megfoghatom a derekát, stb. Szerintetek most akkor magának hazudna, vagy még nem tudja, mi az a szerelem, mert elvileg előtte nem volt pasija így? Mert érzés nélkül... nem tudom
2013. aug. 27. 07:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem magának hazudik. Ha én ilyen vagyok egy férfival akkor totál bele vagyok zúgva:) Csak nem értem miért nem vallja be. Én nem tudnék ilyeneket csinálni olyannal akibe nem vagyok szerelmes vagy ha ilyen elején van a dolog akkor is kell valami érzelemnek lenni ha ilyeneket csinálok.
2013. aug. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!