Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ez mind csak kamu barátsá...

Most ez mind csak kamu barátság volt? Miért vert át a "barátom"? Mit kellett volna másképp csinálni?

Figyelt kérdés

A suli elejétől barátok voltunk, legalábbis én azt hittem.

Mindig lógtunk a suliból, és egymásnál voltunk suli helyett, moziztunk, meg mászkáltunk a városba.

Most már vissza gondolva, rájöttem, hogy végülis, csak én erőltettem ezt. Mindig én hívtam fel, kérdeztem meg.

De nem is mondott rá nemet.

Ezt nem vágom, hogy ha nem örült volna ennek, minek lógott velem?

Szóval Ő sosem hívbott fel, hogy ma nincs-e kedvem valamit csinálni, mindig nekem kellett felhívnom.

Más szóval nem volt ilyen kölcsönös az egész.

Aztán itt van, vége lett a sulinak, nyáron vagy 7x felhívtam, és egyszer nem vette fel, és vissza se hívott.

Múlt héten volt a szülinapja, fel akartam köszönteni, és akkor se vette fel.

És biztos nem nyaralás miatt, mert múlthéten láttam a városban, ment valahova.

Szóval ez mindig kamu volt az Ő részéről? Hogy 4 évig adta, hogy a barátja vagyok, aztán most meg leszar? Még a telefont se hajlandó felvenni nekem?

Ez most mire volt jó neki?



2013. aug. 27. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jól esett neki a lógás, de egyedül nem merte megcsinálni és te jó húzóerő voltál számára. Sajnos ez valóban nem barátság. Remélem tanultál belőle és nem fogsz ezen túl lógni, mert nem éri meg feláldozni magad és a tanulmányi eredményeid egy érdekbarátság miatt.
2013. aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi haszna lett volna abból, hogy négy évig azt kamuzza, hogy a barátja vagy? Gondolkodj!

Lehet, hogy mostanra megunt téged, vagy úgy érzi, belekényszeríted a dolgokba, uralkodni akarsz felette.

2013. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!