Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha a legjobb...

Mit csináljak ha a legjobb barátnőm ilyen? Nem vagyok vele haragban, de nem bírom amikor így viselkedik

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy lb-m nagyon sértődős.Utolsó nap a suliban voltak programok és mi a többi lány osztálytársammal azt kaptuk,hogy táncot kell csinálni.A tesóm meg kezdte volna és akkor megkérdezte a barátnőmet,hogy 'K.,miért nem csinálod?'erre ő rohadtul besértődött,hogy neki a tesóm nem fog parancsolni...Pedig nem is idegesen kérdezte tőle hanem tök kedvesen.Meg mondtam neki még amikor volt suli,hogy egy csomó helyesírási hibája van a lecójába,és felajánlottam,hogy segítek neki kijavítani,erre elkezdett dühöngeni,hogy miért hiszem azt,hogy mindent jobban tudok nála.Teljesen ki vagyok,mert nem lehet neki megmondani ha kócos haja vagy ilyesmi...És már komolyan amikor megkérdezi,hogy szép-e a pólója akkor inkább nem mondok nemet mert akkor kiakad.Szinte már félek tőle,mert nem hiszem,hogy egy barátság arról szól,hogy a másik fél meg sem mondhatja neki mi tetszik... :SS
2013. aug. 27. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
ez nem barátság ennyi. egy nyafka pi.csa,ennyi az egész. és még te érzed szarul magad. mond meg neki h eleged van a nyávogásábol és hagyd ott. hátha magába száll. de ne tedd magad tönkre ilyen idioták miatt., keress értelmes bnöt akivel öszinte lehetsz
2013. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehetsz egy próbát azzal, hogy elmondod a bajod róla, gyorsan, érthetően mielőtt kiborulna. S elmondod emiatt már nem tudsz vele annyira jól elleni, mert félsz, hogy minden második szavad megsérti őt véletlenül. Aztán pedig ne beszélj vele egy ideig, hadd szálljon magába. Ez általában segíteni szokott. Ha szeretne még egy esélyt, csak egy legyen. S ha nem hagyja abba, akkor hagyd őt.

13/L

2013. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hü 13 éves létedre nagyon felnöttesen gondolkozol kedves második. elismerésem:)
2013. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem higgadtan, nyugodtan beszélj vele! Kezd úgy mondandódat hogy szeretnél valami fontosról beszélni de ne szakítson félbe, kérd meg, hagy mondjad végig. Mond meg neki kereken, de kedves szavakkal hogy mi a helyzet és utána hagyd gondolkodni. Ha tényleg a barátjának tart akkor elfogadja a véleményed és változtat magán. Így ő is jobban jár mintha valami utolsó bunkó szól be neki hogy kis hisztis drámakirálynő!

Remélem tudtam segíteni:) xxx

2013. aug. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kutya222 válasza:
az enyém rosszab volt^^ elköltöztünk veszekedtünk kibékültünk lb barik három évig és egyszer olyat tedt hogy berágtam és egy évig nem tudomáltam vele ^^ kiakart bekülni elegyeztem és rám uszitota az anyát ^^ de már nem beszélünk hagyd ot oszt jo az ilyenek csak kihasználnak ;) 11/L
2013. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!