Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert viselkedik ilyen furcsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik ilyen furcsan velem ez a fiu? A legjobb lenne minden szalat megszakitani?

Figyelt kérdés
Meg Facebookon ismerkedtem meg egy fiuval nagyjabol fel eve, nagyon jokat beszelgettunk, mintha lelki tarsak lennenk, es honapok utan mar egyre inkabb erdekelt milyen lehet eloben (200 kmre lakunk egymastol). Utana hirtelen megismerkedtem valakivel, mire ez a masik fiu mintegy megsertodott es megszakitotta velem a kapcsolatot. Utana mikor ujra egyedul voltam, irt es minden olyan volt mint azelott. Vegul egy koncerten talalkoztunk (en mentem, de nem miatta), es eloben meg jobb volt minden! Es o is igy gondolta, mondta is meg mar szinte osszejottunk, aztan elvaltunk, es megint elerhetetlenne tette magat. Egyszer irt h hianyzom neki es ne haragudjak, csak az elete eleg rossz periodusban van most (gondoltam milyen bena duma). Viszont nem tudtam elfelejteni, es hiaba ismerkedtem masokkal, meg se kozelitettek, ami meginkabb elkeseritett. 3 honap utan irtam neki, h szeretnem ha ujra beszelnenk, es azt valaszolta, hogy nem lenne jo otlet. Furcsallom, de nemhogy megbantott, felszabadultabb lettem es megkonnyebbultem, szerintetek ez miert van? Lehet valami mas magyarazata a viselkedesenek, minthogy nem erdeklem? De amikor beszeltunk, epp az ellentetet mutatta, mondta, nem ertek semmit... meg nem is olyan fiu aki hulyitene a lanyokat... 20/L

2013. máj. 9. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mert legalább mondott vaalmi határozott választ,azért vagy felszabadulva.
2013. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonló szituációba estem egyszer én is...

Csak a távolság nem volt ilyen nagy.

Megismerkedtem egy sráccal tök jól elvoltunk. 1x-2x át is jött filmet nézni aztán meg hirtelen eltűnt. Letiltott face-ról nem válaszolt az sms-ekre és a hívásaimat se vette fel.

Rá kb 2 hónapra írt,hogy ne haragudjak rá családi okokat hozott fel indoknak és,hogy le kellett lépnie otthonról.

Mivel hiányzott találkoztam vele újra és ismét megcsinálta ugyan ezt.. eltűnt..

Kiderült,h becsajozott közbe.. szóval lehet,hogy neki is van már valakije.

Remélem tudtam segíteni :)

2013. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szerintem meg nem hülyít. Szerintem tart attól, h nem felel majd meg neked.
2013. máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!