Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akit vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit vissza akarok kapni Adtok tanácsot?

Figyelt kérdés

a kapcsolat végső stádiumában sokat veszekedtünk végül ő mondta ki, hogy vége én nehezebben viselem már 2 hónapja nem láttam és 1 hónapja nem beszélünk vissza akarom szerezni a szituációt nem nagyon akarom vázolni csupán érdekelne, hogy aki hasonló cipőben járt (beletudja magát képzelni) mit tett (tenne)?


köszi a választ

további szép estét : )



2013. júl. 2. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem, tudok segíteni...
2013. júl. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia jártam hasonlóban . Ami egyszer elment azért nem éri meg neked szenvedni! várj még 2 hónapot és rájössz, hogy igazam volt. Ha meglát mással egyből jönni fog, nekem is akkor jött , persze én 4 hónapot szenvedtem és már kellett a f**nak.
2013. júl. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
egy próbát megér, ha a volt pasim próbálni vissza hódítani nagyon örülnék és vissza mennék hozzá. Szerintem meg ér egy próbát!
2013. júl. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha ő mondta ki, akkor kár vele foglalkozni, nem véletlenül tette, nem mindegy amúgy amit nem akarsz vázolni, hogy az hogyan történt, de ha jól fogom, ezzel kár foglalkozni, ahogy 2! írta N
2013. júl. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
fölösleges békülni.... tapasztalat..
2013. júl. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Próbáld meg,mert meg fogod bánni ha nem.Ha pedig megpróbálod és nem ment,akkor lépj túl rajta,mert akkor nem ér az ügy semmit! :) ;)
2013. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy ő mondta ki a szakítást nem jelenti feltétlenül, hogy nem is szeretett, csupán ő erősebb volt nálad! Én a helyedben megkeresném, mert tényleg bánni fogod később, és azon rágódnál mi lett volna.. Így legalább meg tudod, hogy a másik oldal mit szeretne.

Egyébként mikor szakítottatok, 2 hónapja?

2013. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sokat veszekedtünk.. igazából tökre hülyeségek miatt. én nem tudtam normális lereagálni a dolgokat, ő pedig nem tudta normálisan kezelni a "hisztijeimet".
2013. júl. 3. 17:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 2 hónapja szakítottatok? És van valakije? Mert ha van, úgy elég nehéz dolgod lesz, és nem is szép dolog befurakodni egy kapcsolatba. Ha nincsen, akkor vedd fel vele a kapcsolatot és szépen lassan haladj, mint mikor még csak ismerkedtetek!
2013. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem, nincs senkije :)

amúgy köszönöm szépen mindenkinek a választ és a segítséget!:)

2013. júl. 4. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!