Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Önző vagyok? Segítettem egy...

Önző vagyok? Segítettem egy barátomnak, aki elég kilátástalan helyzetben volt szállást találni, de nekem is nagy szükségem lett volna arra a szállásra.

Figyelt kérdés
Viszont neki sürgősebben kellett,mint nekem,de most iszonyatosan érzem magam,egy idiótának,aki a saját kárára segített máson.Nagy önzőség,hogy ezt gondolom?Külföldön élek és itt ilyen szállást találni,ahol nem kell előre fizetni semmit,nagyon nagy szerencse és én ezt most elbuktam.Igaz,hogy miatta már nem kell aggódnom,ő jó helyre kerül,de én meg megőrülök,hogy nem tudok innen elköltözni,nagyon ki vagyok készülve....
2013. szept. 1. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sok mindent lehet erre mondani, de azt nem, hogy önzőség lett volna.
2013. szept. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább rendes vagy h segítettél!!!
2013. szept. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt az ideje, hogy visszaadja a segítséget.
2013. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy önző!

Pont olyan jó szivü pancser vagy mint én. Mi is éltünk külföldön a párommal. De itthon is ugyanazok a szabályok: Először én! Aztán ha marad, (esély, munka, szállás, hely, pénz, kaja) Akkor a másik.


Mi is rengetegszer ráfaragtunk már úgy, hogy a másiknak jobban kellet, ezért elvontuk magunktól, aztán meg mi kerültünk sz@**ba.


Tanulópénz volt ez neked amit megszenvedsz. Ez jusson eszedbe, ha legközelebb segítséget kérnek tőled! Ne az hogy "anno nekem is jól jött volna a segítség, hát ha meghálálja majd".

2013. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,utolsó,pontosan ezt érzem!!Nem akarok még egyszer úgy jót tenni valakivel,hogy ilyen súlyosan a saját rovásomra menjen a dolog!De nem gondolkoztam,a barátom,szeretem,nem kerülhet az utcára!!Ilyen szar helyzetben még soha nem voltam,remélem,soha többet nem is leszek!!
2013. szept. 1. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!