Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok segíteni? Egy jó...

Tudnátok segíteni? Egy jó tanácsot szeretnék kapcsolati ügyben.

Figyelt kérdés
Fenn áll egy eléggé komoly helyzet. A nyár kezdetén megismerkedtem egy lányal, de ez az ismerkedés annyira komolyra fordult, hogy pár hét után szerelmes lettem belé. Beszéltem is vele erről, de kiderült pár hete már egy komolyabb kapcsolatba került, amiről igazán nem állította bíztosra, hogy az és hogy elkéstem, másképp még esélyem is lett volna nála. Akkor nagy nehézségek árán le kellett mondanom róla, hogy ne romboljam szét azt a kapcsolatot, ami a nyár folyamán egyre komolyabb lett. Azóta is nagyon jóban vagyunk s minden, csak kicsit már lankadtak az érzéseim, szinte már lemondtam róla, de pár napja a családja nagy port kevert, mivel rájöttek, hogy a lányuk egy nem is annyira távoli rokonával van kapcsolatban és lehet megtiltják neki, hogy ez tovább folytatódjon, jelenleg várakozás van. Na de, hogy még tovább bonyolódjon a helyzet eközben én megismerkedtem a lány legjobb barátnőjével és egészen megkedveltem. Fogalmam sincs mit tegyek, mert az első lány nagyon kedveli azt a srácot és én újból nem szeretnék pofára esni, na de ha mégis szétválasztják őket és én addigra még közelebb kerülök a barátnőjéhez, akkor furcsán fogja érezni magát és bíztos szomorú lesz és ezt nem bírnám ki, sőt ha a barátnőjével sikerülne összejönnöm, a szemébe se tudnék nézni. Szerintetek várjak, hogy alakuljanak a dolgok és utánna cselekedjek? Vagy van más megoldás? Valami jó tanácsot adjatok, kösz!

2013. szept. 2. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mind a két lányt elfelejteném és keresnék valaki mást, akinek köze sincs hozzájuk. Ez a legegyszerűbb és legkevésbé fájdalmas megoldás szerintem. Az első lány szereti a rokonát, hiába választják el tőle, nem biztos, hogy akar is tőled valamit, vagy ha mégis, akkor sem azért, mert hirtelen beléd szeretett. Ha összejössz a barátnőjével, attól függetlenül lehet, hogy még mindig az első lány lesz érdekesebb. Mindig rosszul jár az az ember, aki két barát, vagy barátnő közül választ. Ez az egész csak problémát okoz majd, ha nem szállsz ki belőle. Én azt ajánlom, hagyd őket, hagyj időt magadnak, hogy elfelejtsd az egészet és amikor már teljesen letisztult minden, keress egy lányt.
2013. szept. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
az első utasított vissza. nem kéne azon törnöd a fejed, hogy szomorú lesz, ha a barátnőjével összejössz. másodjára szerintem se ess pofára. próbáld meg a barátnőjével :)
2013. szept. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. igazad van:)

Kérdező: mindenáron Dezsőke akarsz lenni?

2013. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösz a tanácsokat, válszokat, Dezsőke nem akarok lenni :)), igazatok van megpróbálkozom a baránőjével :D köszkösz :D
2013. szept. 2. 16:12
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nem Dezsőke... :)) Nekem B****KA :D Erről kell beszéljünk facebookon.... (The girl)
2013. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D
2013. okt. 24. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!