Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a barátnőm?

Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Egyrészt igyekszik mindekivel észrevetetni magát, pedig ő a népszerűbb kettőnk közül, ami idáig nem is zavart, ce mostanában kezd rosszul esni. Másrészt ahányszor megtetszik valaki, ő azonnal összebarátkozik vele, vagy többet lóg a sráccal. Szerintetek miért csinálja? Hogan kezeljem a helyzetet?

2013. szept. 6. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

én anno az ilyen barátnőt szépen lassan leépítettem és nagyon jól tettem úgy gondolom.

barátságban (is) úgy gondolom a feleknek egyenlőknek kell lenniük és támogatniuk kell a másikat, nem pedig feltűnősködni.

nekem anno egy ilyen "barátnő" még azt is mondta, hogy mindenben jobb nálam, neki előbb lesz tartós párkapcsolata stb. nem lett igaza, plusz amikor elmondtam neki, hogy ki tetszik úm, akkor rászállt a srácra és végül ő jött össze vele. ezek után közölte, hogy ne haragudjak, de ha én csináltam volna ugyanazt amit ő, akkor már mindenféle utcaszélinek le lettem volna hordva...

régi történet, én azt tanácsolom, hogy inkább hagyd, az ilyen lányok nem éppen barátnak valók, legalábbis szerintem.

2013. szept. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, meggondolnám, hogy barátnőnek nevezzem vagy sem. szerintem még több népszerűségre vágyik. lehet, hogy ő nem látja magán azt, hogy népszerűbb, mint te, vagy nem elég neki.

nem szép dolog tőle az biztos.

féltékeny, szerintem ez a magyarázat:)

ne bízz meg benne nagyon, mert ha ezt csinálja, akkor nem biztos, hogy mindig a legjobb szándékkal van.

ez a véleményem:)

2013. szept. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Feltűnési viszketegsége van. Az ilyet hidd el, minél jobban kell kerülni. Az én unokatestvéreim is ilyn volt, szörnyen rosszul esett...

Kerültem a társaságát, és nem tudott rólam már olyan sokmindent hogy folyton koslasson.

Tippem : ne ossz vele meg MINDENT ! Ha nem tud rólad mindent, akkor nem lesz annyira zavaró. DE próbálj meg rájönni magadtól hogy ilyen barátnő kell-e vagy sem, mert az ilyen mindig ilyen marad .

2013. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a helyedben keresnék egy normális barátnőt,egyébként lehet hogy féltékeny rád valami miatt és ezt próbálja kompenzálni,de az hogy rámászik arra aki neked tetszik,hát ez undorító,ki nem állhatom az ilyeneket,ha meg nincs oka rá hogy ezt csinálja az szimplán rosszindulat,gonoszság
2013. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!