Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne csinálnom? Hátba...

Mit kéne csinálnom? Hátba szúrva érzem magam.

Figyelt kérdés

A legjobb barátom összejött azzal a lánnyal akibe szerelmes vagyok. Már régóta ismerjük egymást a lánnyal, és nemsokára akartam neki elmondani mit érzek. Az eddigi legjobb barátommal ellentétben én nem vagyok valami nagy nőcsábász, de úgy éreztem mintha a lány viszonozná. Ezt a barátom tudta, és ma reggel közölték a hírt hogy ők bizony járnak és szeretik egymást. Nem tudtam mit csinálni, gratuláltam és mosolyogtam. Mikor ezeket a sorokat írom akkor is együtt vannak. Mióta hazajöttem az ágyban fekszem és csak ürességet érzek, meg mintha leszúrtak volna úgy fáj. Mit csináljak? Játsszam meg hogy még mindig milyen jó barátok vagyunk? Tegyek úgy mintha semmi sem történt volna? Esetleg olvassak be neki? Kerüljem el?

15/F


2013. szept. 7. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Szegényke. :(

Sajnos vannak ilyen "barátok"...amikor velem történt hasonló, akkor pár dühös email után elmagyaráztam a "barátomnak", hogy miért volt szemétség, amit csinált, és hogy soha a büdös életben nem akarom látni újra. Így is lett.

2013. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Én elkerülném. Nem tudnék ezután a szemébe nézni... ://
2013. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A haverod egy gerinctelen féreg. Én nem tudtam volna ilyen higgadt maradni az biztos. Ha gyakran szoktatok találkozni és kerülni fogod, akkor úgy is fel fog neki tűnni, hogy valami bajod van. Úgyhogy te ne legyél olyan mint ő. Legyél egyenes és mondd meg neki, hogy mekkora paraszt!
2013. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember nem barát. Lehetséges, hogy a lányt is félreértetted és a barátságos megnyilvánulásait vetted viszonzásnak. Viszont tanulj az esetből: máskor tessék határozottabbnak lenni és odaállni a kiszemelt lány elé!
2013. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

rengeteg hibát látok itt.

1.el akartad mondani a lánynak,hogy mit érzel.

ez mi ez?

mi a fenét vártál ettől mégis,hogy az öledbe omlik,hogy igen,ezt akartam hallani?

sz-r-nak az ilyesmire.

2.egy 14-15 éves lány azzal fog járni,aki odamegy hozzá felcsípi és nyomul.

3.nem jelent semmit,hogy együtt vannak,minek adod fel?

ugyanúgy nyomulj tovább,immáron több tökösséggel és a tiéd lehet a nő,lásd 2. pont.

de ne lelkizz,meg ne öntsd ki a lelked,mert egy korodbeli lány tojik az ilyesmire.

az ösztöneire kell hatnod,csókold meg és közben markolj a fenekébe és másnap szerelmet fog vallani neked.

2013. szept. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!