Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm mindig az én...

A barátnőm mindig az én ruhámban megy mindenhova. Vélemény? Ötletek hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőim rászoktak arra hogyha eljönnek hozzám és megyünk vmerre, vagy megyünk bulizni mindig az én ruháimat használják, mindig az én ékszereimet, és az én sminkcuccaimat. Már nagyon elegem van belőlük.Alapjáraton nagyon joban vagyok velük, éppen ezért probléma az, hogy hogyan szembesitsem azzal őket, hogy amit tesznek baromira pofátlan. Már ott tartunk, hogyha jönnek van hogy ruhát nem hoznak(se aludni, se a buliba) Két hete hétvégén is én adtam nekik ruhát.(nadrág, felső, ékszerek, sminkcucc, parfüm) És nekem is pénzbe kerül ez, föleg hogy hétvégente dolgozok(lángososban szoval azt sem lehet mondani hogy a böröm alatt is pénz van) nem arrol van szó hogy sajnálom tölük, de amikor már pofátlanul kihazsnálják hogy adok nekik, hát baromira idegesitő. Mit tehetnék? Hogy mondjam meg hogy nem adok? Eldugni pedig nem szeretném a ruháimat ha jönnek..17L
2013. szept. 8. 14:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

megértelek,ez elég kínos szitu.

Talán legegyszerűbb ha őszinte vagy.és azt mondod:csajok,nagyon bírlak titeket-de nem szeretném ha mindig az én cuccaimat kéne oda adnom-mert nekem se megy annyira jól.


persze,ez akkor hozd fel amikor lesz rá alkalom.pl a mikor a bulit beszélitek meg.


egyébként nem is adják vissza a dolgaidat?

2013. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Általában együtt megyünk buliba és ők messze laknak tölem, szoval ha enm hoznak ruhát, most küldjem öket haza érte?:S
2013. szept. 8. 14:09
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Tedd be az esélyes ruhákat a szennyestartóba...ill. ne mosd ki őket, amit felvettek egy darabig, csak amit te akarsz felvenni.

Persze van egyenes út is: lányok, nem tűnt fel nektek, hogy mindig az én ruháimat hordjátok? Mi lenne, ha legközelebb ti hoznátok pár ruhát vagy tőletek indulnánk bulizni/ottaludnék?

2013. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
legközelebb, ha buliba mentek mond, hogy hozzanak ruhát, mert neked nincs. ha kell akkor dugd is el előlük. vagy mondd azt, hogy nincs ruhád, amiben elmehetnél.
2013. szept. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
de hát ha messze is laknak,attól még tudod hogy menni fognak,és ezt előzd meg azzal,hogy szólsz arról,hogy: tök jó hogy jönnek,és hogy mentek buliba,de szeretnéd ha mostantól hoznának ők is ruhát magukkal..
2013. szept. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg olyan szintű pofátlanság, hogy nyugodtan kerek-perec megmondhatod nekik, hogy ne haragudjanak, de NEM.

Ha erre megsértődnek, nem igazi barátok.


Nálam mondjuk alap, hogy ruhát soha, senkinek nem adok kölcsön. Soha. (Jó, ami kivétel lehet, ha pl. leönti magát itt valaki, vagy eljön, mikor jó idő van, aztán hűvös lesz, akkor nyilván kap egy pulóvert. De ne rendezkedjen be senki az én ruháimra!)

2013. szept. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
ha ezen megsértődnek,akkor nem voltak a barátaid..
2013. szept. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Át tették másik kategóriába a kérdést, és nem küldte el a válaszom, de én is a szennyesest akartam írni.


Illetve, hogy vegyél bizsut 2-3 darabot, amit nem sajnálsz (ha elvesztenék).


Parfümből tegyél ki az asztalodra egy alaposan lehasználtat mintha nem lenne elég. Ha azt elhasználnák, akkor legközelebb mondhatod, hogy ők használták el a végét, és még nem tudtál újat venni, de úgy tudod nekik is van....

2013. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
én nem tartom jó ötletnek a ruha dugdozást,mert nem egyszeri alkalomról van szó-hiszen barátnők,és sokszor vannak nála. a legjobb ha őszinte,akármilyen kellemetlen is
2013. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Előre mondd meg nekik, hogy hozzanak ruhát, azt még értem, hogy buliba felveszik a ruháidat, de, hogy még a Te ruhádban is alszanak. Nem is értem, hogy hogy gondolják, hogy alapból ruha nélkül mennek, mert Te majd úgyis adsz, előre szólj, ne hagyd, hogy ezt csinálják veled.
2013. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!