Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak gimiben?

Hogyan barátkozzak gimiben?

Figyelt kérdés
Most lettem elsős gimiben már egy hete ,általánosban mindig voltak barátaim akiket már ovitól fogva ismertem.Elég félénk fiú vagyok mert úgy barátaimmal együtt könnyebben barátkoztam új emberekkel. De most az új sulimban senkit sem ismerek az osztályból. Van egy lány-fiú csoport akik már régóta eggyütt vannak, velük szeretnék barátkozni. Addig már eljutottam hogy szünetben odamegyek hozzájuk és hallgatom miről beszélnek szólok egy két szót de egyszerűen nem tudok megszólalni mert ilyen alap dolgokon kívül (hol laksz?, hova jártál suliba?...) semmit sem tudok róluk. De ők elbeszélgetnek mindenről és nem hiányzik nekik hogy beszélgessek velük.De elég hülyén érzem magam hogy csak ott állok és nem tudok felhozni semmi témát. Egykét szünetben elmennek másik haverjaikhoz más osztályokba én nem megyek velük mert nem akarok nyomulósnak tűnni. Tudnátok segíteni abban hogy hogyan haverkodjak össze velük jobban így egy hét után? És vajon nem írtak le ennyi idő alatt?Elég menők, de én is vagyok annyira menő mint ők szóval ilyen gondok nincsenek.

2013. szept. 8. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nehéz ügy. :/ Órákon legyél vicces, aki mellett ülsz azzal próbálj jobban haverkodni. Túl nyomulos tényleg ne legyél.
2013. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgy ne menj

oda h csak állsz mint egy f sz. Még hülyének is néznek

Miért nem olyanhoz mész oda aki egyedül van? Társasághoz még az elején ne menj kezdj te összeszedni egy csapatot.

2013. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Osztályban egyedül már senki sincsen. Aki mellett ülök az meg nagyon nem szimpatikus csak valahogy odakerültem.
2013. szept. 8. 21:24
 4/9 anonim válasza:
Keressél olyan embert akivel tudsz beszélgetni valamilyen témáról...
2013. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez még csak az első hét, később könnyebb lesz. Ha van valamilyen osztályprogram mindenképp vegyél részt rajta ott könnyebb ismerkedni. Esetlen valamilyen külön óra vagy szakkör ahova a többiek járnak... Szerintem nagy lépés volt tőled, hogy odamentél hozzájuk. Biztos nem lehetett könnyű. Kitartás! :)
2013. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem ugyanez volt. Hidd el, nem írtak még le. Idővel jobb lesz.
2013. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én is ilyen félénk vagyok, és én is most lettem elsős. Nekem szerencsére vannak ismerőseim az osztályból, 2 haver is.

Én úgy kezdtem el ismerkedni, hogy megkérdeztem először is a nevét (XD). Aztán már jött is a téma. Elkezdtünk mindenről beszélni. Mivel játszik, milyen gépe van. Minden témába (csajokról is).



A fiú osztálytársaiddal beszélj a csajokról. Ez egy jó közös téma. 1 hát alatt már jól összeismerkedtem a fiúkkal. Holnap lesz a gólyatábor nálunk.


Sok sikert! Remélem valamit segítettem.

2013. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azért az nagyon szar tud lenni,ha már összeszokott csoportok vannak,és úgy kell beilleszkedni,de tényleg ne menj oda úgy hogy csak ott állsz,mert az elég fura,aztán lehet rajtad fognak nevetni hogy ez most mit akar,inkább válassz ki közülük egy valakit és azzal haverkodj össze,és ő majd "bevisz" a csapatba,de szerintem nem kell mindenáron abba a csoportba bekerülnöd,én is első gimiben úgy voltam,hogy volt egy lány csapat,akik hú de menők voltak,persze mind ilyen nagyszájú,és először ott ültem köztük,de elegem lett hogy mindenkit csak kigúnyolnak meg kinevetnek,és a végén olyanokkal barátkoztam össze,akikre első napokban így nem is gondoltam volna hogy jóban leszünk,mert egyáltalán nem voltak szimpatikusak,de megismertem őket és rájöttem milyen kedvesek meg viccesek
2013. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Remélem sokat segítenek majd.
2013. szept. 9. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!