Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy ne untassam...

Mit tegyek, hogy ne untassam az internetes haveromat?

Figyelt kérdés

Facebookon szoktunk írogatni elég sokat, sokszor úgy tűnik jól elbeszélgetünk, de mostanában úgy érzem, meg mintha látnám is rajta, hogy untatom. Gyakran igazából csak válaszolgat, de nem hoz fel témát, meg nem lehet úgy tartósan egy témáról elbeszélgetni vele általában, néha látom rajta, hogy unja a beszélgetést.

Mivel kelthetném fel az érdeklődését újra, mit tehetnék, hogy biztosan ne untassam többet?

Mert nekem fontos mit gondolnak az emberek, és nem azért akarok valakivel beszélgetni, hogy csak nekem jó legyen, hanem hogy ő is élvezze a beszélgetést.


2013. szept. 9. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Új témákat hozz fel,annyira csak ismered,hogy miket szeret.

Kérdezd meg erről-arról mi a véleménye,kérdezzhetsz régi dolgokról is,milyen volt az általános suli,gimi,osztálykirándulások,melyik volt a legemlékezetesebb..én rájöttem,hogy általában ha a másik félen látni,hogy unja a dolgot akkor elkezdem régi dolgokról kérdezgetni, vagy mikor rúgott be elsőnek,mikor volt elsőnek bulizni, szóval a lényeg,hogy olyan dolgokat hozz fel ami őt is érinti és te is elmondhatod, ugyan ezeket magadról is, fontos,hogy hagyd őt is beszélni,ne mindig csak te beszélj.

Ja és ne beszéljetek minden nap vagy napi többször!

Én ha látom,hogy laposodik a dolog akkor lelépek,mondom,hogy "most mennem kell majd leszek szia"

aztán pár nap múlva újra ráírok...

2013. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!