Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lenne, ha lenne egy interne...

Mi lenne, ha lenne egy internetes haverotok, de nagyon rátok akaszkodna, és egy csomószor rátok írna fb chaten?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt unnátok kb. meg, hogy szinte minden nap rátok ír, és beszélgetni akar veletek?

Esetleg előfordult már ilyen?


2013. aug. 31. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sosem unom meg azt az embert aki velem akar beszélgetni, akár haver, akár barát, akár ismerős.
2013. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én akkor unnám,ha nem jövök ki túl jól a személlyel.
2013. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem van ilyen ismerősöm, sőt, az egyik legjobb haverom. Jófej, meg minden, de ez az egyedlen gondom vele. Kb. minden nap 3-szor rám ír. Ezt a gondot kicsit bunkó módon oldottam meg. Letiltottam számára a chatet és azt mondtam neki, hogy rossz a facebookom és ezért nem látja, amikor fent vagyok. Azóta csak üzenetekben beszélünk és kb. akkor válaszolok, amikor akarok. Ez javított a helyzeten, de nem oldotta meg. Szerintem mondd meg neki kíméletesen, hogy egy kicsit akaszkodjon le rólad. Ne kövesd a példámat. Én az egyszerű utat választottam, de remélem, te meg tudod oldani ezt a problémát és azt is remélem, hogy segíthettem :)
2013. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagyok vele, akkor nem lenne baj, hogy sokszor rám ír.:)
2013. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!