Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl sokat várok el az internet...

Túl sokat várok el az internetes haverjaimtól?

Figyelt kérdés

Elvárom tőlük, hogy amikor beszélgetek velük írásban facebook chaten, vagy skypen, akkor figyeljenek ide rám, és írjanak ők is maguktól, ne csak én írjak javarészt, meg hozzak fel témákat.

Ezzel túl sokat várok el?


2013. szept. 8. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
nem vársz túl sokat szerintem,ennek alapnak kéne lennie,ha nekik is számít a barátságotok
2013. szept. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem is sok internetes haverom van, akikkel félévente futunk ossze, és a társaságunkban én vagyok a fekete bárány, akirol hajlamosak megfeledkezni. Kicsit rosszul esett, de nem veszem magamra.

Ezek csak arcok, akik számítógép mogul írnak neked. Lehet, hogy nagyon szereted oket, ahogy én is, de ha nem személyesben nyomatja valaki, nem tud annyira elmélyulni egy kapcsolat, pláne, ha mellette a bocsánat a kifejezésért, de "valódi" barátainkkal is foglalkozni kel.

2013. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, nekem emiatt bukott meg sok kapcsolatom. Eleinte minden jo volt, aztan kiabrandultak belolem, pedig en ugyanaz maradtam - csak nekik mindig fontosabb volt az hogy index.hu-t nezzenek, chateljenek facebookon vagy eppen honfoglalot nezzenek. Hat konyorgom, akkor en miert beszelek, ha ilyen latvanyosan nem erdekli???


bocs az ekezetek hianyaert. En szivesen beszelgetek veled ha akarod s akkor csak egymasra figyelunk :D:D


21f

2013. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!