Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem érdeklem már? Egész...

Miért nem érdeklem már? Egész nyáron minden nap beszéltünk, most hogy elkezdődött az iskola, már nem is beszélünk.

Figyelt kérdés
Én pátyolgattam egész nyáron, segítettem ahol tudtam, mert a legjobb barátja nem volt vele. Sulikezdés óta megint minden rendben, én máris le vagyok szarva... Csak kihasznál, ugye? Nyáron pedig ő is segített nekem, meg legtöbször ő keresett.

2013. szept. 11. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

nem feltétlen használt ki téged.

vagy milyen előnye származott az egészből szerinted?

egy egész nyarad volt a meghódítására.

ha ennyi idő neked kevés volt,akkor magadban keresd a hibát ne benne.

2013. szept. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit hódítsak meg? Ő egy barátom...:S
2013. szept. 12. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokan ilyenek sajnos.

Én is így jártam csak suliidőben : egész év alatt jóban voltunk, sokat hülyéskedtünk, marhultunk, nagyon jókat beszélgettünk, aztán a kövi évben amikor visszakapta az azelőtti évi barátnőjét már le voltam sz*rva... :( nagyon rosszul esett, de elfogadtam. Az ilyet hagyd békén, nem érdemli meg a barátságot és a törődést !!

Azért amúgy mert mindenki csak kihasználja a másikat, mindneki mindgi elvár mástól töbet és többet... :(

2013. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Viszonya van valamelyik tanárával
2013. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is ezen a kérdésen agyalok már egy ideje. :( Sajnos a megoldásra még nem jöttem rá, de arra igen, hogy az ilyen embert (akárhogy is fáj) jobb lesz elfelejteni. :( Ha nem keres, valószínű, hogy nem hiányzol neki, és akinek nem hiányzol, azzal neked sem szabad törődnöd, mert csak te szenvedsz miatta. :(

De egy jó tanács: ha majd újra felbukkan az életedben, NE engedd vissza! Fájni fog, és sokszor felmerül majd benned a kérdés: Vajon jól döntöttem?, de ha egyszer így cselekedett, legközelebb is így fog. :( Kitartást! ;)

2013. szept. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!