Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetségs, hogy ez miatt nem...

Lehetségs, hogy ez miatt nem tudok be illeszkedni? Továbba mi ennek a jele?

Figyelt kérdés

I.Kérdés

A szüleim vagyis inkább az apám nem enged semmit sem.Hogy eljárjak a haverokkal (nem úgy értem ,hogy disco stb..) ,hanem ,hogy találkozzak velük stb..Vagy ,hogy át hívjam őket hozzám vagy fordítva.Nem aludhatok ott mikor pizsi party van se semmi.Kilenckor kell aludni mennem (sokszor nem tudok aludni sem mert nem lehet parancsra elaludni) kezdeget és iszákos meg is szokott verni.A suliban sem vagy olyan barátkozos nem megyek oda senkihez csak magamban ülök..nem bízom meg másokban ennyire pedig ez előtt nagyon barátkozos voltam lehet ez az oka?

II.Kérdés

Lehetséges ,hogy barátkozni szeretnének velem? Vna pár lány ,akik folyton oda hívnak magukhoz ,hogy legyek melletük és üljek előttük.De néha szoknak nevetni a válaszaimon (ezt értem) az eggyik folyton oda hív ,hogy legyek velük nem szeretnék ha ki lennék közösítve és meg is védett.De bizonytalan vagyok.A másik megkérdezte ,hogy volt e már barátom mondtam ,hogy nem meg kérdezte ,hogy smároltam e már (akkor olyan furi volt) a másik ,akit nagyon nem bírok lány folyton i.diotának néz elkezdi nézzétek ,hogy a xy smárolt már kivel kivel? -.- és ,amikor ismekedtünk elkezdte felhúzni a trikomat ,hogy nézzék meg a hasam még fel is kiabálta (más társaságba van mint azok a lányok akikket mondtam ,hogy az eggyik megvédett.) De bennük sem bízok meg annyira.A másik lányban meg triplán nem ,de néha tud kedves is lenni.

Szerintetek?Mi a véleményetek?



2013. szept. 10. 15:51
 1/3 anonim válasza:

Az otthoni problémák miatt lehet hogy zárkozottabb lettél mivel nem szeretnél senkinek mesélni az otthoni helyzetről, és nem tudsz velük lenni iskola után ezt se szívesen mondanád. Legalábbis én így látom.


A második kérdésedre aki megvéd a kiközösítéstől azzal nyugodtan barátkozhatsz de a többiekkel inkább ne mert csak neked lesz rosszabb. Az meg hogy nem bízol bennük még természetes mivel nem is ismered de ha jobban megismered ez magától ki fog alakulni.

Én ezt ajánlanám.

2013. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Apukád szigora biztosan felelős azért,ha kívülállónak érzed magad.

Barátokat nem úgy talál az ember,hogy megismerem ma,holnap rábíznám az életemet.

Idő kell,hogy kialakuljon a dolog. Nincs olyan az osztályban rajtad kívül,aki egyedül érzi magát? Mert ha igen,nagyon jól elbeszélgethetnétek.

2013. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Ha apukád bántalmazni szokott, ezt mindenképpen mondd el az osztályfőnöködnek vagy más felnőttnek, akiben megbízol! Ők biztosan segíteni fognak.

2013. szept. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!