Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondjam a haverjaimnak,...

Elmondjam a haverjaimnak, hogy tudom, hogy a hátam mögött utálnak? Ne játsszák meg magukat?

Figyelt kérdés

Hallom másoktól, hogy ezt meg azt gondolják rólam, de nekem meg adják a "jó barát vagy" dumát.

Meg ha hívom őket, le koptatnak, ilyen kamu dumával, hogy nem érnek rá, közben de, mert láttam őket nem egyszer plázában, meg városban.

Akkor keresnek, ha kellek, mert kéne segítség, vagy NAGYON NAGYON unatkoznak, de amúgy hetekig nem beszélünk.

Szóval kihasználnak.


Szóval a hátam mögött nem kedvelnek, de előttem adják a rendest.

Meg mondjam nekik a következő alkalommal, hogy kár megjátszani magukat, tudom, hogy úgyse kedvelnek?



2013. szept. 12. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekes helyzet,de eut a haver dolgot idezojelbe kellett volna tenned. Hat ilyenben nekem is volt reszem es eppen most is ugy ezem egy-ket esetben. En egyszeruen hanyagoltam oket,akkor jpbbqn kezdtek erdeklodni,hogy mi van velem,fura mod,mintha tenyleg erdekelne,en meg mondtam,hogy mar masik haverjaim vannak,amit erdekes modon nem fogadtal el,hianyoztam nekik,miert nem bandazunk stb. Ezt magyarazza meg vki,mert penzem nem volt vagy barmi is ami erdekeltseg lett volna.velemeny?
2013. szept. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, mondd el.

de aztán ne is hívogasd őket.

2013. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én kivárnám amíg valamiért felkesnek,és akkor mondanám el nekik a dolgot
2013. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem törődj velük. Ha hívnak valahova mond te is h "Bocs nem érek rá."
2013. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!