Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék, hogy az internet...

Mit tehetnék, hogy az internetes haverommal ne legyen tök erőltetett a beszélgetés?

Figyelt kérdés

Facebook chaten beszélgetünk gyakran, régebben jó volt, mostanában úgy veszem észre, hogy egyáltalán nem vagyok neki fontos, és a beszélgetésben kb. csak én tartom az életet általában. Néha ír azért ő is dolgokat magától, de az ritka, általában én irkálok, és hozom fel a témákat, ő meg válaszolgat csak, látszik hogy nem túlságosan fontos neki a velem való beszélgetés.

Kb. nyár eleje óta beszélgetünk facebook chaten, régebben tök jól elbeszélgettünk.

Mi lehet az oka, hogy ilyen lett, és mit tudnék tenni, hogy újra olyan legyen, mint régen, bőbeszédű, érdeklődő?


2013. szept. 15. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Meglehet, hogy részéről elfogyott a közös téma, vagy több emberrel is beszél egyszerre azért ilyen szűkszavú. Nekem is van ismerősöm aki több más emberrel is chatel így negyedóránként érkezik csak egy válasz. Kérdezz rá nyugodtan, ha zavar. Vagy legközelebb ne írj rá, várd meg míg ő keres.
2013. szept. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl gyakran írsz neki.

Mivel nem vagytok napi, SZEMÉLYES kapcsolatban, így nem csoda, hogy nincs ennyi mondanivaló.

Ne erőltesd, hagyj neki időt két beszélgetés között! Ha semmi olyan nem történik vele, amit egy facebook chaten egy amúgy kb. idegennek el tudna mesélni, akkor fárasztó és idegesítő jópofizni.


Írj neki egy hónapban egyszer, vagy még ritkábban. Várd, hogy ő is írjon neked néha, magától. Ha ezt nem teszi, akkor lehet, hogy nem is akar beszélgetni. Sajnos van ilyen.


Ne nyomulj, azt senki sem szereti!

2013. szept. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!