Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkozni vágyó értelmiségek...

Barátkozni vágyó értelmiségek társaságát keresem? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Egyetemista lány vagyok, aki sajnos a környezetében nem tudott sok hozzá hasonló embert megismerni beszélgetés céljából. Szivesen leveleznék olyan emberekkel, akik pozitivan, érdeklődnek a nyelvek, kulturak és a zene. 22 éves vagyok. Legyen szép napotok :)
2013. szept. 17. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Szeretkezés is szóba jöhet?:)
2013. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rossz helyen jársz
2013. szept. 17. 14:00
 3/11 anonim ***** válasza:

1# szerintem is.. xD


amúgy ilyen embert nemnagyon találsz de sok sikert ;)

2013. szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak egy ártatlan kérdés volt:D
2013. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Örülök kérdésednek, igen, benne vagyok :). Ugyanúgy szeretem ezeket a témaköröket és szívesen nyitott vagyok mindenre, ami kultúrával kapcsolatosan. Nem baj, ha lány vagyok?
2013. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem lenne kedvem, de időm nincs :/
2013. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

egyetemista, értelmiségi vagyok, nem bulizós, visszafogott, szeretem a kultúrákat, festek, rajzolok, nyelvet tanulok (5 nyelven folyékonyan és 3-on haladó szinten beszélek), de nem akarok barátkozni.

21/L

2013. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
miert nem?:D
2013. szept. 17. 21:29
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, azért nem, mert egy barátság kötöttségekkel jár, a szabadságom egy részét neki kell, hogy adjam, problémáiról, örömeiről és magánéletéről beszél és elvárja, hogy én is megosszak vele valamit e témákban, ehhez meg is kellene nyílnom, beavatni az életembe, foglalkoznom kell a másikkal és hogy a barátság működjön, energiát, színt is kell bele vinni, el kell viselni a másik személyiségét és biztosan akad olyan is, ami a másik félnek egyáltalán nem tetszik, előfordulhat, hogy egy idő után az egyik fél nagyon nyomulós, amolyan tapadós lesz és a másikat nem hagyja élni, továbbá a másik szokásai, életstílusa és felfogása is más, a hozzáállása, a temperamentuma... tehát túl sok dolgot kellene elviselnem és megszoknom, amit nem szeretek. éppen elég nekem, h van egy párom, őt teljes mértékben elfogadtam és ő rá nem érvényesek a fenn említett ellenérvek, de másoknak szeretnék megmaradni a névtelen idegen, aki akármikor eltűnik
2013. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bagoly17 válasza:
Én is hasonló cipőben járok, de 35 éves nő vagyok. A korosztályomból keresek barátkozni vágyó, értelmiségi embereket.
2013. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!