Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek kinek nehezebb...

Szerintetek kinek nehezebb barátkozni?

Figyelt kérdés
Ki tud nehezebben barátokat találni egy csendes, félénk, visszahúzódó lány, vagy egy csendes, félénk, visszahúzódó fiú? Miért? kérlek írjátok oda, hogy hány évesek vagytok és a nemeteket is! Köszönöm!

2013. szept. 17. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csendes lány voltam, nem az a típus aki csak úgy leáll csacsogni mindenkivel. Ettől függetlenül mindig odajött pár lány barátkozni, nem volt gond. :) Szerintem a fiúknak nehezebb, mert ugye a lányok mindig együttérzőbbek, jobban odafigyelnek egymásra. Nálunk a visszahúzódó fiúk nem nagyon találtak barátokat.
2013. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha azonos körülmények közt vannak, azonos problémákkal (pl. alacsony önbizalom, nem kimagaslóan jó küllem, korcsoportjukban, környezetükben csupa tőlük idegen életvitelű, gondolkodású egyén - általában ezek is közrejátszanak), akkor azt mondanám, TALÁN a fiúnak kicsit nehezebb, bár nem feltétlenül sokkal.


Lányoknál már eleve az némi-nemű érdeklődést kelthet pl. fiúkban, hogy "lányból van", fordítva ez nem igaz. A lány-lány barátságok kicsit könnyebben alakulnak ki (bár gyakran felszínesebbek) észrevételeim szerint, talán közvetlenebbek egymással, meg eleve valamivel kommunikatívabbak, nagy átlagot nézve.

Fiúknak ez nehezebb lehet - ami előnyük lehet, hogy hajlamosabbak valami kézzelfogható hobbival rendelkezni (szóval nem csak film és olvasás), így könnyebb valamivel olyan "terepre" kerülniük, akár az interneten is, ahol akad nekik való társaság.


De így is úgy sejtem, a fiúknak nehezebb.

2013. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 31/N, ez lemaradt.
2013. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egy csendesebb fiúnak.

Valahogy a fiúktól eljárják, hogy legyenek viccesek, nagyszájúak, legyenek a társaság középpontjában, és míg egy lánynak jobban el van nézve az, ha kis törékeny lelkű mimóza, a fiúknál annyira nem. Legalábbis én így látom.

20L

2013. szept. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiúnak. A lányt többen körüllengik.
2013. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!