Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is kiszakadt a baráti...

Más is kiszakadt a baráti köréből? Van még valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Vége lett a sulinak már nem tartottuk a kapcsolatot senkivel.Volt egy nagyon jó barátnőm de ő lelépett a kedvesemmel mikor még jártunk.Azóta nincs barátnőm senki, nem járok barátokkal semerre mert nincsenek.
2013. szept. 19. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem vagy egyedül. Nekem csak suliban vannak nagyon jó barátaim, sulin kívül (nyári szünetben vagy vizsgaidőszakban) eszükbe se jutok :D az egyik szokott csak keresni, de ő is csak neten, mivel messze lakik, suliban meg nincs közös óránk. Én pedig 20-on felül kinőttem abból, hogy facebook chat-en beszélgessek valakivel egész nap. Tanácsot max. annyit tudok adni, hogy amíg egyedül vagy, foglald el magad valami hasznos dologgal. Én pl. a záróvizsgára és nyelvvizsgára készülök, valamint diákmunkát is vállaltam.
2013. szept. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a nagyon jó barátnőd lelépett a pasiddal??ez nagyon nagy gec*ség már ne is haragudj,akkor nem is volt a barátnőd

egyébként velem is ez volt,suliban jóban voltunk,de nyáron 3-4-szer ha találkoztunk,de én úgy látom senkinek sem hiányzik a többiek társasága,szóval akkor nekem mért hiányozzanak,van egy ismerősöm neten akire tudom azt mondani hogy barátom,neki mindent el tudok mondani,kijárni társasággal én sem nagyon szoktam,otthon elvagyok tesómmal,családdal kirándulgatunk,ezaz,most meg megyek egy új suliba és remélem megismerek pár új embert

egyébként ahogy én látom,a mai világban nagyon kevés igaz barátság van,inkább csak ilyen haverságok,de persze mindenki kétszinűsködik és bármikor képes hátbaszúrni a másikat:/

2013. szept. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!