Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem találok igazi...

Miért nem találok igazi barátokat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sok emberrel jóba vagyok,de még sincs olyan akibe megbíznák,vagy tényleg a legjobb barátnők lehetnénk. Senki sem tekint rám legjobb barátnőnek akinek mindent elmondhat stb. És ez néha fáj,sőt sokszor... Velem van a baj? Kérlek segítsetek !

Egy elkeseredett 13 éves lány



2013. szept. 19. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
írhatok privit ha akarod... 13 leszek oktoberben lány... nekem bármit elmondhatsz:)
2013. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha te sem bízol meg bennük,akkor tőlük mért várod el hogy megtegyék ezt,te is kezdeményezhetnél,elmondasz valami személyesebb dolgot magadról,ami persze nehéz,mert sosem tudhatod kiben bízhatsz meg,sok a kétszínű barátnő(tapasztalatból mondom)
2013. szept. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha kedves, nyitott vagy akkor nem veled van a baj. Sok mindenkinek nehez megnyilni masok elott, amit az elozo valaszolo irt azt jo otletnek tartom, de szerintem semmikeppen se a "legnagyobb titkodat" aruld el, mert ha kiderul, hogy kar volt megbizni benne, akkor mar nem tudsz mit csinalni.
2013. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia. nekem sincs igaz barátom. én lennék a barátnőd. írj üzit.
2013. szept. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!