Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális, ha a legjobb...

Az normális, ha a legjobb barátnőmből néha már nagyon elegem van?

Figyelt kérdés
Állandóan okoskodik, olyanokkal szavakkal tud megbántani ami nekem nagyon rosszul esik, de neki ez fel se tűnik. Nem bírja elviselni, ha valamiben nekem van igazam és olyankor úgy viselkedik, mintha én lennék a hibás, hogy nincs igaza. Ha magyar órán már észre vettem, hogy azt figyeli, mikor írok helytelenül és akkor egyből olyanokat kérdez, hogy diszlexiás vagyok, hogy ezt nem írtam helyesen? meg ilyenek..de ha megmondom a véleményem akkor neki áll feljebb..Még nyáron egyszer, rám írt egy fiú facen, hogy tetszek neki meg minden és járni akart velem, de a barátnőm egyből azt mondta, hogy ne járjak vele, mert biztos valami pedofil emberke...Szóval féltékeny is rám, azért mert sokan azt mondják, hogy sokkal szebb vagyok mint ő...pedig sztem azért nem..Mit csináljak? Néha már azt is érzem, hogy csak kihasznál azért mert neki nincs sok barátja, meg hogy én egy picit népszerűbb vagyok..Lécci segítsetek!! Hogyan tudnám ezt megoldani?

2013. szept. 21. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
[Elmúltatok már 12?]
2013. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
El hát....
2013. szept. 21. 15:59
 3/3 anonim válasza:

Van olyan, hogy egy baratsag elmulik, vagy nem is volt soha igaz baratsag.

Szerintem mond el ezt neki, de ne bantoan,mond el neki, hogy nagyon kedveled de neha nagyon meg tud bantani,hogy nem szeretned, hogy a baratsagotok veget erjen, vagy hogy veszekedjetek de neked ez rosszul esik. Ha nem megy, es miutan beszeltel vele, tovabbra is ilyeb vagy csak nem latja be hogy bantoan viselkedik akkor nem tudsz mit tenni, vagy marad igy a baratsagogok(ami szerintem nem igaz baratsag) vagy megszakitod a baratsagotokat

Enis baromi hasonlo helyzetben voltam a baratnommel, beszelte vele de nem akart megerteni, es nem torodott azzal amit mondtam. Utana megszakatt a baratsagunk, mert vegett vetetem neki, de nem bantam meg, sokkal jobb nekem igy. Szereztem mas baratokat es o is, es nem valtunk el haragban.

2013. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!