Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek a barátom 35ik...

Mit vegyek a barátom 35ik szülinapjára? 3 honapja vagyunk együtt. Távkapcsolat. Nem igazán tudom hogy miket szeret

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen rövid kapcsolat után elég egy finom bor.
2013. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

pia

egy jó whiskey

2013. szept. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire táv, de ha igy 300km-en belül van akkor ülj fel a vonatra és ajándékozd meg magaddal.
2013. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem igazán szeretnék piát vinni:(
2013. szept. 21. 20:28
 5/9 anonim válasza:

Készíts neki egy finom vacsorát v. tortát, ha találkozol vele. 35 êves férfi, bizony már annak is örül ha láthat, ilyen rövid kapcsolatnál!

Ha küldeni kell az ajándékot, akkor készíts valami apróságot.

2013. szept. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet 3 hónap után máris távkapcsolatban élni?
2013. szept. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Várd meg az egy évet! Ha még akkor is tart ez a távkapcsolat (ami elég kétséges), akkor lepd meg magaddal!
2013. szept. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az interneten ismerkedtünk meg..aztán elmentem hozzá...és minden hétvégén nála vagyok...
2013. szept. 23. 17:44
 9/9 anonim válasza:

Ezt azért nem igazán nevezném távkapcsolatnak. Én is így éltem anno a párommal, mert ő Fehérvári volt én meg Pesti. 1,5 évig éltünk így, aztán összeköltöztünk Angliába, 3,5év után esküvő és most már a 6. eskűvői évfordulónk van:) De vissza térve én egy kis plüs állatot ( ördögöt) és egy doboz bonbont adtam neki,illetve főztem egy jó vacsit.;) Egy férfit a hasán keresztül is meg lehet fogni.

Sok sikert!!!

2013. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!