Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Általánosban, gimnáziumban,...

Általánosban, gimnáziumban, vagy egyetemen alakulnak ki a legjobb barátságok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
középsuliban :D
2013. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben. Amint látom, az ismerőseimnek is a legtöbb barátja gimiből van :). Ott nagyon megszerették egymást, s egyetem után is tartják a kapcsolatot.
2013. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is középsuliban.
2013. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Nálam ugy volt, hogy általánosban volt egy nagyon jó barátom, legjobb baráti szinten, és volt 3-4 gyerek akivel eltudtam beszélgetni, játszani. Persze a legjobbal a mai napig tartom a kapcsolatot!


Most, hogy közép sulis vagyok, itt nincsen legjobb barátom (persze akikkel többet vagyok együtt, többet beszélgetek van, csak nem ugy hiper közvetlen kapcsolatban, mint anno az általánosban).

Viszont helyettük az egész osztályban lévő fiuval kijövök, akár napi pár perc, egy szünetnyi beszélgetésekkel.


Összegezve: Általánosban kevesebb barátom volt (4-5), de egyikük nagyon jó a mai napig is.

Gimiben viszonylag közelebbi barátom van 5-6 (lazább viszonyban), viszont mindenkivel el tudok lenni, de nem szorosan.


Személy szerint nekem az általánosban levő modell jobban tetszett, mert megvoltak a fix pontok, emberek, közösségek, a mostani annyival más h oké mindenki ott van nekem, de mindenki között csak lógok.


Köszön h elolvaszad

2013. szept. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. szept. 24. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!