Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gyorsan válaszoltam, ez ciki?

Gyorsan válaszoltam, ez ciki?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy nagyon vártam,hogy írjon egy személy, hát írt is, én meg 2 perc elteltével már azonnal válaszoltam is neki.Szerintetek nagyon letámadtam? mert én attól tartok.

2013. szept. 23. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért,az a divat hogy 10-30 perccel késöbb írtok vissza?

Ha igen akkor bocsánat...

2013. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Dehogy ciki, bárcsak én lennék az a személy!
2013. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Azért még várok válaszokat,véleményeket!
2013. szept. 23. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

Sőt imponáló.

2013. szept. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam olyat, hogy várok 10 percet, hogy ne higgye azt, hogy egész nap az ő üzenetére várok. De nem ciki rögtön válaszolni, engem nem zavarna:)
2013. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem ciki, hanem jó. Az meg embert minősít, hogy így taktikázik hogy "na most váratom egy kicsit hogy tudja hogy ki a több". Szerintem minnél hamarabb válaszolsz annál kedvesebb, végül is ö írt rád
2013. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ez megnyugtató...ám a legújabb lépése a kedves személynek,hogy válaszolok,kérdezem a hogylétéről,hogy mit csinál mostanság, erre ő semmi (a közösségi oldalnak köszönhetően láttam,hogy ő látta) sőt még kiirja,hogy neki nincs szüksége egy lányra, mert ott van neki a kutyája. Ezt most mire veljem ?? És mit tegyek?
2013. szept. 25. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!