Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit kéne tennem?

Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szóval...elég furcsa és bonyolult de megpróbálom érthetően leírni.

Tehát 1-2 max. 3 hete bejelölt egy fiú facen (hozzá teszem kora reggel) és elég sokat beszéltünk... összehaverkodtunk. Aztán talán 1-2 napra rá bejelölte a legjobb barátnőm ezt a fiút. Azt sajnos nem tudom hogy ők milyen szinten beszélgettek egymással.

Előző héten nagyon magam alatt voltam... a fiú ezt észrevette, s megkérdezte h mi baj, én elmondtam neki hogy mi van pontosan (ezt most nem részletezném), és azt is hogy öngyilkosságon gondolkodom... Erre ő azt mondta: Ne tedd mert E.(legjobb barátnőm) annyira szeret téged barátnője ként hogy utánad menne... és ha őt elveszíteném azt nem bírnám ki. (gondolom egyértelmű) Ez őszintén megvallva elszomorított mert kicsit bele voltam esve a fiúba. Másnap reggel elújságoltam ezt E.-nek és azt mondta hogy ő csak barátként szereti... Aztán szintén nem tudom mi volt. De megint elegem volt... a fiú észre vette, megkérdezte mi baj, megint elújságoltam neki, hogy egy késsel ülök a sarokban. És ő erre azt mondta: Ne tedd, mert én jobban szeretlek mint egy barátot. Ennek titkon megörültem... És szolidan a tudtára adtam hogy én is őt... (Hozzátenném hétvégén összevesztem E.-vel) Reggel kibékültünk, és elmondtam neki hogy mivan. Erre ő teljesen kiborult, égész nagy búvalb*szott volt... (Én nem tudtam h szereti a fiút...) Délután megbeszéltük hármasban a dolgot... Mindhárman hibásnak érezzük magunkat. De nem is ez a lényeg, nem szeretném elveszíteni a legjobb barátnőmet, ugyan akkor azt sem tudom hogy hihetek-e a fiúnak azok után amit barátnőmmel tett. Velem egyébként mindig is többet beszélt mint barátnőmmel akit állítólag szeretett... És elég őszintének tűnik.

Ti mit tennétek?

14/L



2013. szept. 23. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
először is a matek házid készen van?
2013. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kész...
2013. szept. 23. 22:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg szolgálna hasznos válasszal?
2013. szept. 24. 17:03
 4/4 anonim válasza:
Hagyjátok a fiút.A barátság sokkal többet jelent szerintem:)
2013. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!