Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? (részben meleg téma)

Figyelt kérdés

Regisztrálva vagyok egy meleg társkereső oldalon, de jelenleg csak barátkozás céljából, mert alakulóban van egy kapcsolat. Pár napja egy srác írt, hogy szimpatikus vagyok neki. Elkezdtünk beszélgetni és kiderült, hogy egy városban lakunk. Tök jókat beszélgettünk, mondhatom, hogy összebarátkoztunk. Erre ma este facebook-on kapok tőle egy üzenetet, hogy lett párja és az nem szereti ha melegekkel beszélget. Ezek után le is tiltott facebook-on.

Ti mit gondoltok erről? Jó, megértem, hogy ha ilyen a párja akkor próbál megfelelni neki, de a letiltás nem erős lépés egy kicsit?



2013. szept. 23. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer régen volt egy ilyen haverunk, akivel a barátommal együtt kezdtünk barátkozni (teljesen lényegtelen volt, hogy ő is meleg, csak néha találkoztunk, beszélgettünk), aztán egyszer lementünk a Balatonra, ahol találkoztunk a srác barátjával is...Hát rajta végig éreztük, hogy púp vagyunk a hátán, és nagyon nehezen viseli, hogy a párja más melegekkel barátkozik...meg is szakadt a kapcsolat, szerintem tök fölöslegesen, semmi többet nem akartunk a haverságon/barátságon kívül a sráctól...szóval az ilyenek szerintem idióták, féltékenyek, és valszeg idővel nagyon rosszul járnak...röviden ennyi, te meg sajnos így jártál...:-(
2013. szept. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Sajnálom, hogy neked is így alakult. Nekem sokáig nem voltak barátaim, ezért is visel meg, ha eggyel megszakad a kapcsolat :(
2013. szept. 24. 00:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg par nap mulva megkeresheted (email, facebook) hogy neked ez fájt. Legalabb 1-2 kommunikacios lépésben éreztesd vele hogy fontos szamodra, és hogy megbántott.

en kb igy tennem, persze... nem tudom. valszeg en nem vagyok eleg ferfias.


Kben nekem egyik azt-hittem-jobaratom kollégám, akivel háromnegyed évnyi munkaviszony alatt sokat beszelgettem kb megszakitotta velem a kapcsolatot, nem sokkal miutan elköltöztem a városból. Állitolag 'csak' depressziós, de azért egy tucatnyi email-fb-üzenetre 2 hónap alatt 1 mailt volt képes válaszolni - ez fájt.

(mindketten heterók vagyunk)

2013. szept. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ér annyit hogy szomorkodj miatta. Hiszen csak egy bábu.
2013. szept. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Béla211 ***** válasza:
100%

Ha minden a melegeknél megszokott menetrend szerint alakul pár hét és összevesznek.

Utána újra jelentkezik.

Másrészről sem ő se a párja nem normális. Én nem hagynám, hogy a párom beszélgetni se hagyjon más melegekkel. Alap, hogy aki ilyen féltékeny idióta azt nagy ívben kerülni kell!

Én se szólok bele abba, hogy Ő kivel beszélget.

Ha ennyi bizalom nincs a másik iránt egy kapcsolatban akkor azt nem érdemes fenntartani.

2013. szept. 24. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Megesik.. A barátok jönnek mennek.. Ez így szokott lenni. De ne bánd! Mert mint az előttem válaszoló leírta, az aki ilyen az nem komplett.

19/F

2013. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igeen, a pár mentségére legyen mondva, hogy egy társkereső oldalon ismerkedtetek össze. Ha átültetem ezt egy hetero helyzetbe, rájövök, hogy én se örülnék neki, ha a pasim egy csajszival levelezgetne, akit anno egy társkeresőn ismert meg, de persze "csak barátok".

Ha viszont tényleg nem engedi más meleggel se beszélni, szerintem egy kicsit (nagyon) féltékeny típus.

2013. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én annyira nem szeretem ezt a társkereső oldalt, még ha a kérdésemben ezt a kifejezést is használtam. A legjobb barátomat is ennek az oldalnak köszönhetem és közöttünk szó sem volt arról, hogy összejöjjünk.
2013. szept. 24. 20:32
 9/13 A kérdező kommentje:
Mármint ezt a kifejezést nem szeretem, hogy társkereső oldal.
2013. szept. 24. 20:34
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

résen van a pasija.

nálam is alap,hogy a nőm exét törölnie és tiltania kellett.

ez egy ilyen szükséges rossz az udvari bolond effektus elkerülése végett,jobb a békesség.

2013. szept. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!