Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van így? (Meleg téma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van így? (Meleg téma, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Miért ilyen elutasító a társadalom a Melegekkel? Persze nem mindenkinek (vagy épp senkinek sem) gusztusos, ha két fiú az utcán csókolózik (bár én azt sem bírom, amikor egy lány és egy fiú nyáltengert rendez bárhol). A legnagyobb ellenér az az a melegekkel szemben (hogy idézzek egy másik kommentből) "a homoszexualitás az evolúció zsákutcája, nincs értelme mivel nem tudnak utódot képezni"-.- már bocsi de ezen nevettem és kicsit el is szomorodtam... tehát ha egy meddő nő és egy meddő férfi szerelmes, akkor nem jöhetnek össze, sőt egyedül kell leélniük az életüket, mert hát ugye az Ő kapcsolatukból sem lehet "utód", és ha egy idősebb (olyan 50 év feletti) emberek egy nő és egy férfi összeházasodna, akkor a pap nem adhatja össze őket, mert mondjuk "már" az ő kapcsolatukból sem lehet "utód"???


Bocsi, h hosszú voltam, csak érdekel, h erről másoknak, akik ezzel egyetértenek, és akik nem, azoknak mi a véleményük erről?!:) a válaszokat előre is köszi! 17/F



2013. jún. 23. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
"a homoszexualitás az evolúció zsákutcája, nincs értelme mivel nem tudnak utódot képezni" tökéletes megfogalmazás! Magam sem írhattam volna szebben!
2013. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1: a társadalom egyre nyitottabb a melegek felé, és egyéb "nemtudomhovatartozókkal" szemben is.

2: nagyban befolyásolja a hozzáállást az is, hogy szerintem nem oda illő viselkedés, hogy tangás melegek vonulnak végig az Andrássy úton, és riszálják magukat! Én ezt mélységesen elítélem.

3: valóban nem kellene senkinek nyáltengert rendeznie az utcán, mert nem utcán strihelő, bandázó kutyák vagyunk...se heterónak, sem melegeknek- mivel ez magánügy!

4: sok pasi például azért ítéli el a meleg pasikat, mert gusztustalannak tartja a dolgot.

5: sok pasi azért ítéli el a leszbikusokat, mert nem alá feküdtek be.


Nagyjából körül írtam a problémakört :)


Leszbikus L /28

2013. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es: nem akarlak megbántani, és egyik oldal mellett sem akarok kampányolni, de itt a társadalom 70%-át selejtezhetnénk, ha arról beszélünk ki milyen "életképtelen, és nem túl intelligens lényeket" nemz...
2013. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert nem véletlenül van férfi és nő. Gusztustalanok a melegek. Az ilyen emberek hasztalanok egy társadalom számára. Ezért kéne őket eltüntetni örökre.
2013. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a felvonulásról: mondjuk a magyarországi melegfelvonulás szerintem is nem szól másról, csak a homofóbok provokálásáról, de pl egy svédországi felvonulás vicces és parádés, és a társadalom nem úgy éli meg mint egy budapestit, bár értelmét amugysem látom ennek az egész magamutogatásnak :DDD
2013. jún. 23. 14:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4: ha sokak számára gusztustalanok a melegek, akkor miért ábrándoznak a pasik 3-as szexről, két csajjal például? :D hmmm...? :D

Meg egyéb, hogy megfognák más pasik farkincáját...meg kecskékről, meg tudja még az ég, mi minden aberáltságról :D


Ha hasztalanok vagyunk a társadalom számára, akkor ezentúl nem dolgozunk, és nem is adózunk,

jó lesz úgy? :D:D


Hogy durván körvonalazzam a nem hiába van nő és férfi kérdéskört, csak annyit mondok:

a, vibrátor sem volt még akkor.

b, a kecskét (kutyát, szamarat...) sem azért teremtették, hogy betalálják hátulról, mégis csinálják :S

2013. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Régen még működött a természetes szelekció :(

Ezt sikeresen visszaszorítottuk "mesterségesen"

2013. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
!Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!
2013. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2013. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!