Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátom akivel egy jó...

Van egy barátom akivel egy jó ideje ismerjük egymást. (többi lenn) Valakivel volt már hasonló?

Figyelt kérdés
Amikor megismertem már akkor tetszett, de tudom, hogy fordítva nem így volt. Neki egy másik lány tetszett de az a lány nem viszonozta az érzéseit, csak játszott vele. Azóta eltelt egy év és a fiú megint próbálkozott a lánynál egy közös táboros nyaraláson de a lány megint csak játszott vele, majd a nyaralás végén közölte, hogy nem akar vele találkozni egész nyáron. Amikor haza jöttek akkor a fiú mindent elmondott nekem és én próbáltam neki segíteni szinte minden nap írt és mondta, hogy milyen rossz kedve van meg milyen rosszul esik neki. Én próbáltam vigasztalni, de közben amikor ezekről beszéltünk szinte mindig sírtam. Miután megismerkedtünk azután sokat jártunk együtt sportolni mert van egy olyan sport amit mindketten szeretünk, és ezt sokszor csináltuk együtt és én mindig úgy viselkedtem vele mint egy baráttal szóval tuti nem vett észre semmit. És nyáron kérdezett valamit amiből a végére kisült, hogy elmondtam neki, hogy tetszik és ő is azt mondta, hogy én is neki már egy ideje de nem akarta elmondani, mert nem gondolta, hogy ez viszont is így van. Ez mind telón ment most nyáron. Azóta nem találkoztunk. És, hogy elkezdődött a suli nem igazán ír magától pedig látom, hogy egy csomószor fenn van és ha én írok akkor csak egyszavas válaszokat ad. Velem nem beszél de annak a bizonyos lánynak lájkolgatja a képeit. Tudom ez gyerekesen hangzik, de amiket mondott, hogy elege van a lányból stb.... ehhez képest pedig ez van. Nekem meg nem ír, nem keres, semmi. Én viszont annyira szeretem, hogy nem tudnám elfelejteni. Tudnék valamit tenni? Van valakinek valami jó ötlete? Miért lehet ez? Légyszi aki tud segítsen :(

2013. szept. 24. 16:34
 1/8 anonim válasza:
Hasonló már volt velem is. Ott azért nem jelentkezett a fiú, mert félt, hogyha összejövünk és esetleg szakítunk, akkor rámegy az egészre a barátságunk, és neki fontosabb volt a barátságunk, mint hogy szerettük egymást. Lehet, hogy most össze van zavarodva, és fél lépni. Én a helyedben konkrétan rákérdeznék, hogy akkor mi a pálya haver? Mert ez így neked rossz, kételyek között vergődsz, és mondja meg hogy mit szeretne tőled. Ha azt mondja, hogy semmit, és legyetek csak barátok, kétlem hogy menne (bár nem ismerlek, nem tudom, hogy hogy lenne), így én a helyedben megpróbálnám elfelejteni. Ha pedig szívesen járna veled, akkor hajrá, csapj a lovak közé! :)
2013. szept. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen volt az is, hogy ha nem jön össze akkor maradhatunk-e csak barátok

viszont ez így olyan ciki, hogy tudja mit érzek iránta és abból hogy a lánynak a képeit lájkolgatja elég valószínű, hogy nem tette túl magát rajta. viszont ha rákérdezek és azt mondja semmit csak legyünk barátok én már annak is örülnék csak mondana valamit :( Így meg nem nagyon merek rákérdezni, de azért majd megpróbálom össze szedni a bátorságom

köszönöm a választ :)

2013. szept. 24. 17:14
 3/8 anonim ***** válasza:
sztem arrol van szo h a srac a masik csakt akarna, de miutan mondtad neki, hogy teszik, ugy gondolja, h akkor te lehetsz a b-terv, lo nincs szamar is jo alapon. most megint probalkozik a masik csajnal kicsit, azt ha nem jon ossze akkor parkolna melletted . valoszinu azert nem kontaktol veled mostanaban, mert fel h ha osszajon veled, akkor az egyenlo azzal h lemond a masik csajrol, es azt meg nem akarja.
2013. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ebben is van valami sajnos :(
2013. szept. 24. 17:29
 5/8 A kérdező kommentje:

Miután mondta, hogy én is tetszem neki hozzárakta, hogy nem azért mondja mert a lánnyal nem jött össze. Ez teljesen más.

Amíg ezt nem mondta volna nem is jutott volna az eszembe. De ezek után már én is gondoltam erre. :(

2013. szept. 24. 17:31
 6/8 A kérdező kommentje:

Amúgy én is ismerem azt a lányt....

Általános első 3 évében a legjobb barátnők voltunk, aztán kicsit többen lettünk, de még mindig jóban voltunk aztán valamiért elkezdett szépen fogalmazva "nem kedvelni"

és még ma sem tudom miért

2013. szept. 24. 17:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a srác miatt. Ami engem illet, szerintem ez egy zsákutca, amiből csak úgy fogsz tudni kimenekülni, ha feladod a srácot. Főleg, ha ő nem keres téged. Valamit valamiért, eleinte nehéz belátni, hogy ez a helyes döntés, de ha ez nem csak egy átmeneti mélyvölgy, nincs az a praktika, amivel mindent vissza lehetne csinálni.
2013. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Amikor már nem voltunk olyan jóban még nem ismertük a srácot.

Lehet, hogy így van ahogy mondjátok csak nagyon nagyon nehéz ez elfogadnom, mert én nagyon szeretem. :(

2013. szept. 24. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!