Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Éreztétek már így magatokat?

Éreztétek már így magatokat?

Figyelt kérdés
Sokszor azt érzem, hogy nem érdeklek senkit se, nem vagyok elég jó, és hogy senkinek nem hiányzom, jobb, ha nem mutatok meg magam senkinek se, mert az igazi énem senkinek se kell. Mostanában azt is érzem, hogy elbújnék valami helyre, ahol senki sincs, meg sokszor kívánom azt, hogy bárcsak képes lennék megállítani az életet. Tudom ez így furán hangzik, de tényleg ezt érzem. Tulajdonképpen nincsenek barátaim, de már nem vágyom rá, mert stresszel jár, hiszen eddig senkinek se voltam jó. Tudtok olyan helyeket itt Pesten, amik ollyanok, mint a Margitsziget, ahol el lehet lenni egymagunkban és szép környék is? Nem vágyom társaságra, de Pesten sehol se lehet elbújdosni, de nem akarok a lakásban sem lenni egész nap. 22/L

2013. szept. 29. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt hallgasd meg segiti fog:)

[link]

2013. szept. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Folyamatosan így érzem magam, viszont vágyom a társaságra, csak a mintha a társaság nem vágyna rám. Valamiért egy barátra sem sikerült szert tennem az évek során, vannak akivel néha beszélgetek neten, de aki nem vagy nagyon ritkén ér rá találkozni, azt nem igazán tartom barátnak és ők vannak többen, mert a másik tábort egy ember sem képviseli. Számtalan netes ismerkedésem a találkozás kérdésnél halt meg, nem nagyon hajladnó erre senki sem. A költőzésben hiszek, sajnos valamikor a távoli jövőben, nem pedig 1-2 éven belül. 23/F
2013. szept. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

naná.. épp most.

a röhej h imádok egyedül lenni. nem unatkozom soha mert kreativ vagyok.

de rájöttem h mégse annyira király egyedül.

van párom de öt is ritkán látom ütközik a melonk, ráadásul mindig vannak elintéznivaloi mikor mindketten szabadok vagyunk.


barátok? akadnak. valodiak e? nem tudom.

annyit tudok hogy engem nem keresnek. nem hivnak. max rettentö ritkán. mindig én nyaggatok mindenkit de senki se ér rá. még nyamvadt levelet irni sem hogy legalább ott beszéljünk.

én is gondoltam rá h nem kell senki. de kezdek ebbe is belefásulni.


folyton azon jár az agyam miért? hisz semmit nem tettem, csak szimplán a saját élete mindenkinek fontosabb. amit meg is értek de nehezen hiszem el h nincs szükségük nekik is a régi igazi barátokra.

2013. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!