Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Éreztétek már valaha magatokat...

Éreztétek már valaha magatokat csapdában?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy bármit is tesztek, az mindenképp fájdalmat fog okozni a másik félnek, akit szerettek/szeret titeket?


Mi alapján választotok ilyenkor megoldást, ha mind fájdalmas? O.o


2013. szept. 16. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
It's a trap?
2013. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Indeeed.
2013. szept. 16. 21:01
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére velem még nem volt olyan helyzet, hogy magamon kívül ártottam volna valakinek. Gondolom meg kell próbálni mérlegelni és a kisebb rossz felé húzni. Persze függ attól is, hogy ez a dolog mennyire van időkorláthoz kötve.


Nekem rossz szokásom, hogy az ilyen helyzetekben leülök és csak sorolom magamban a lehetséges verziókat, amíg nem lesz már túl késő és így is úgy is megszopom.

2013. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
A kevésbé fájdalmas megoldást kell választani.
2013. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
... és ha legkevésbé fájdalmas megoldás sok más komplikációval jár, ha esetleg nem sül el rosszul?
2013. szept. 16. 21:03
 6/17 anonim ***** válasza:
Próbáltam úgy megoldani az ilyen helyzetet hogy a legjobban jöjjön ki egyszóval a legkevésbé legyen fájdalmas.. bár ez nagyban függ a szituációtól meg a problémától.. ha megbeszélni való dolog (véleménynyilvánítás a másikról vagy a kapcsolatról) akkor előre szóltam hogy ez lehet rosszul fog esni stb.. de nem azért mondom vagy teszem hogy bántsalak hanem hogy megoldódjanak a gondjaink.
2013. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mivel mindenképp választanod kell(gondolom), akkor marad az a verzió, amivel több komplikáció jár és nem okozol akkora fájdalmat. Persze, ha a "komplikáció" egy, vagy több, de megoldható problémát jelöl.
2013. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
meg kell szorozni az okozott fájdalom reciprokát a lehetséges megoldás sikerességének a valószínűségével és ezek közül kell a legnagyobbat kiválasztani
2013. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Jóval komolyabb egy szimpla beszélgetésnél. Hosszabb távon is beható dologról van szó. A legkevésbé fájdalmas megoldás a másik fél reakciójától függően lehet akár jó is, de mégis egy nagy változást is magával hordoz, amiből több komplikáció következik.


Ezek megoldhatóak, csak időbe telik.

2013. szept. 16. 21:10
 10/17 anonim ***** válasza:
Mivel semmi konkrétumot nem tudok, így nem fogok messzemenő következtetéseket levonni. Így csak azt tudom mondani, hogy valamit lépned kell. Lehet, hogy lutri, de meg kell kockáztatnod. Ha ő is szeret, akkor jó eséllyel meg tudjátok majd oldani.
2013. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!