Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igaz az, hogy azok az emberek,...

Igaz az, hogy azok az emberek, akik kívűlre nagyon keménységet mutatóak, belül törékenyek?

Figyelt kérdés

Akik kigyúrják magukat, de nem azért, mert szeretnek edzeni, hanem, hogy keménynek tűnjenek, esetleg, megtudjanak verni másokat.

Azok kívűléről nagyon keménynek tűnnek, de belül álítólag törékenyek, nincs rendben velük minden, lelkileg gyengék.

Ezért mutatják kifele azt, hogy "látjátok ezt? Kemény vagyok, és mindenkit szétverek!"



2013. szept. 30. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg egy ilyen "kigyúrttól" hogy így van e :)
2013. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok és nem agyok izmos meg kigyúrt de igaz. Rengeteg ideje nem.mutatom ki ha fáj hanem csak tűrök de lelkileg sokszor nulla vagyok.
2013. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor végül is, akin nem látszik a gyengeség, az azért gyenge, akin meg látszik, az azért, és a végén rájövünk, hogy minden ember gyenge és lelkileg összetört. oké, ezt csak úgy le akartam írni, mert már mindenhonnan azt hallom, ahogy az emberek sajnáltatják az álarc mögé rejtett arcukat.

de egyébként igazuk van. félig. tudod, amikor sok rossz tulajdonságod van, vagy csak feltűnőbbek, mint a jók, és valahogy kompenzálni akarod, plusz ha egy álarcot sértenek, az tényleg kevésbé fájdalmas, mintha az arcodba kapnál mindent a többi nagyembertől. ettől egyébként senki sem rosszabb vagy gyengébb, mint a másik, elvégre mindenki ugyanolyan gyenge, de valljuk be, az életben azok érnek el sikereket, akik mernek uralkodni mások felett. boldogabbak talán nem, de sikeresebbek lesznek. még mindig jobb, mintha egyszerre lennél boldogtalan és szerencsétlen...

2013. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és nem gyúrós. De baromi kemény vagyok. Viselkedésileg, személyiségileg, lelkileg egyaránt. Ellenben legbelül egy törékeny, élettelen kis mimózaszál vagyok, és még a szellő is csak bánt. De ezt csak a családom tudja. Másoknak ehhez nincs semmi közük! Persze már volt olyan ember aki átlátott a szitán, de alátámasztani nem tudta.

Ha valami, vagy valaki megbánt, okkés van elég időm, majd megemésztem.

Egyszerűen rühellem az olyan embereket, akiknek minden mozdulatába benne van az önsajnálat, és kis légypiszokként közlekednek, nehogy zajt csapjanak, olyan mintha félnének rálépni a talajra. Ez pusztán önsajnáltatás. Ők azok akik semmire se fogják vinni. Mert eltiporják őket az emberek.


Nekem volt egy ilyen barátnőm.. Annyira sokat bántottam, folyamatosan kielemeztem neki a viselkedését, és ahányszor eltiporták még hangosan ki is mondtam. 1 évig játszottuk ezt, rengetegszer megsirattam. Most pedig megköszönte, amikor új helyre került, már kiáll magáért, kihúzza magát és igen is ott van, amikor ott kell lennie. És sikereket ér el, minden nap!

2013. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Sok okból lehet gyúrni. Azokból is, amit te mondasz.
2013. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!